Neo Plus z płytą demo Black!!!

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Neo Plus z płytą demo Black!!!

Post autor: szarak »

Mam super wiadomość !
Do najnowszej gazety Neo plus o konsolach dodawane jest grywalne demko blacka!!! , które jest dodawane do wszystkich gazet znajdujących się w sieci kiosków i salonów Kolporter za jedyne 10,99 zł razem z gazetą. Oczywiście gazete można kupić po zwykłej cenie bez dema w innych sieciach kiosków, Ale naprawde mnie cieszy że wreście demko w gazecie o konsolach!.
Grałem w demo i musze powiedzieć że gra super a grafika pokazuje ostatnie soki z poczciwej PS2, wygląda niesamowicie i ten tytuł określany jest najlepszym shoterem tej generacji konsol!, a fizyka coś wspaniałego, jedyne co martwi to że grę w 6 godzin można skończyć. O to więcej o tej grze.


W walce z terroryzmem nie ma czasu na podchody

Dołącz do najbardziej brutalnej i tajemniczej jednostki uderzeniowej na świecie. Oddział taktyczny BLACK prowadzi całkowicie anonimową i tajną działalność, by chronić Stany Zjednoczone przed zagrożeniami wszelkiego rodzaju. Nie podlega praktycznie nikomu, dzięki czemu może przeprowadzać brutalne operacje w dowolnym miejscu na kuli ziemskiej. Tajni agenci BLACK potrafią manipulować politykami i kontrolować sieci szpiegowskie oraz siły wojskowe na całym świecie. Są perfekcyjnie wyszkoleni pod kątem prowadzenia wojny psychologicznej, szpiegostwa i sztuki zabijania. Wraz z nimi przenieś się do świata zakulisowych działań wojennych i korzystaj z wszelkich dostępnych środków, by wykonać swoją pracę jak należy.

Główne cechy:
Bezpośrednie działania wojenne:
Agenci BLACK nie kryją się w cieniu i nie skradają się, by w odpowiednim momencie nawiązać walkę z przeciwnikiem. Od razu przechodzą do konkretów, niszcząc wszystko co stanie im na drodze.
Uzbrojenie w roli głównej:
Niesamowity arsenał pozwala na doświadczenie niszczącej mocy najbardziej oryginalnych i najnowocześniejszych broni na świecie.
Strzelaj do wszystkiego co się rusza:
W świecie, w którym właściwie nie ma rzeczy kuloodpornych obracasz miasta w gruzy.
Poczuj przyspieszone bicie serca:
Adrenalina to Twój najlepszy przyjaciel. Impulsywna i pełna demolki akcja pochłonie Ciebie całkowicie. Spodziewaj się absolutnie megagrywalnej zabawy, w trakcie której należy sobie utorować drogę przez imponujący świat gry.
Walka w stylu BLACK:
Wykorzystuj otoczenie i wszelkie eksplodujące materiały na swoją korzyść. Eliminuj ukrywających się przeciwników, w mgnieniu oka niszcz wrogie oddziały i siej totalne spustoszenie dla samej zasady.

I co uważacie na temat tej gry i czy gazete kupujecie?
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
ODPOWIEDZ