Film Halo opóźniony?

Film, książka, prasa... i takie tam.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Film Halo opóźniony?

Post autor: Adult »

Ekranizacja gry Halo, hitowego FPS-a z konsoli Xbox, została według renomowanego serwisu IMDb przesunięta na rok 2008. Czyżby twórcy filmów na podstawie gier zaczynali brać przykład z developerów? ;)

Oczekiwania w stosunku do kinowej adaptacji Halo są naprawdę spore - marka samej gry, w połączeniu z funduszami Microsoftu i zaangażowaniu w cały projekt Petera Jacksona (reżyser Władcy Pierścieni objął przy tym projekcie rolę producenta wykonawczego), dają nadzieję na produkcję co najmniej wartą zainteresowania. Jeżeli jednak wierzyć serwisowi IMDb, to aby przekonać się na własne oczy, czy nadzieja ta jest uzasadniona, będziemy musieli poczekać jeszcze około dwóch lat. Bowiem według jego danych, premiera filmowego Halo przesunięta została z wiosny 2007 na niesprecyzowaną datę w 2008 roku.

Opóźnienie to nie ma mieć jednak żadnego wpływu na premierę trzeciej części gry. Zaprzeczając plotkom, przedstawiciele firmy Bungie powiedzieli, że oba te dzieła ukażą się zupełnie niezależnie od siebie. Pozostaje tylko wierzyć, że Halo 3 nie zostanie opóźnione z zupełnie innych powodów...

http://www.gram.pl
Obrazek
ODPOWIEDZ