FF12 - z czym się to chrupie?

Dyskusja na temat gier wydanych przez firmę Square-Enix (dawniejszy SquareSoft).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

FF12 - z czym się to chrupie?

Post autor: winter_mute »

Jak pewnie wielu z Was wie, ostatnimi czasy `cioram` w 12 część Fiala... co więcej wieść rozeszła się po eterze i dostaję na gg sporo pytań odnośnie tej gry. Dlatego też, postanowiłem ułatwić sobie życie i założyć temat, w którym odpowiem na wszelkie Wasze pytania związane z dwunastą odsłoną FF. Poniżej kilka poruszanych kwestii:

1. ...I jak, fajna gra?
Niezaprzeczalnie fajna :]

2. Gdzie jesteś? Jak długo grasz? Jaki lvl?
W chwili, gdy piszę te słowa zmierzam do Archadesi [jak to do diabła odmienić :], dokładniej rzecz ujmując zwiedzam PhonCoast [to tam gdzie jest obóz łowców]... Co do reszty 42lvl na wszystkich postaciach i ponad 80h gry.... choć nie należy się tym sugerować gdyż dużo czasu spędziłem wykonując subquesty.

3. Czy gra jest trudna?
To zależy, co w niej robisz. Jeśli na przykład bawisz się w swatkę w głównym mieście to nie - gra jest wręcz banalna... Jeśli jednak znudziły Cię standardowe zabawy i polujesz na special mark`a to rozrywkę trudno jest nazwać prostą - wspomniane potwory są kilkukrotnie mocniejsze od standardowych boss`ów w grze i pokonanie ich wymaga trochę czasu i wysiłku.

4. Czy gra jest emulowana?
Choć osobiście gram na konsoli, to odpowiedź na Twoje pytanie brzmi... Tak, FF12 można uruchomić pod PCSX2.

5. Jak zdobyć...? Jak przejść...? Skąd wziąć...?
www.gamefaqs.com

Tyle jeśli chodzi o pierwszą porcję pytań i odpowiedzi.... Gorąco zapraszam do komentowania i co ważniejsze zadawania własnych pytań, gdyż taki materiał przyda mi się do recenzji, którą mam zamiar napisać po ukończeniu gry.
2BII!2B
ODPOWIEDZ