Generalny problem z pcsx 9.6

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
rastabob
Junior
Junior

Generalny problem z pcsx 9.6

Post autor: rastabob »

Mam pewnien problem z pcsx 9.6; a mianowicie podczas wlaczania final fantasy XII wyskakuje mi komunikat out of memory o cos takiego http://img15.imageshack.us/my.php?image=memoryerror.jpg.
Generalnie od jakiegos czasu walcze z finalem 12 i mam takie pytanie do was czy na moim sprzecie:
amd athlon dual core 64 X2 4200
4 gb ramu
geforce 9600 gso 512
najnowszy direct 10 z grudnia
Jest mozliwośc że final mi pójdzie z zadawalająco predkościa aby grać
Szukalem na forum jakis konfiguracji ale nie ma konkretnego tematu wiec prosze również o jakies mozliwe konfiguracje.
Pozdrawiam
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Za to lubię procesory AMD i wspaniałą Vistę:
1) po pierwsze, próbowałeś uruchomić emulator z prawami Admina - prawym na ikonie PCSX2 i uruchom jako Administrator
2) po drugie, zassaj z downloadu najnowsza BETę emulatora, wrzuć do folderu PCSX2 i sprawdź czy błąd nadal występuje.

Sprawdzaj i pisz o rezultatach.
2BII!2B
rastabob
Junior
Junior

Post autor: rastabob »

Zrobilem jak mowiles i bład dalej wyskakuje.Z drugiej strony pokombinowalem z pluginami od cd/dvd i gierka poszaa:)na pcsx 2 beta Na filmikach leci mi 100% W grze od 40-50% do 75% Jaka jest najlepsza konfiguracja z pluginami zeby gierka leciala caly czas przynajmiej 80% szybkosci przy moikm sprzecie.
Aha jeszcze jedno pytanie ze speed hackami w wersji 9.6 jakie najlepiej odznaczyc zeby final chodzil szybciej
Poda ktos prawidłaowa konfiguracje pada bo mi guziki same na siebie nachodza i nie da sie grać.
ODPOWIEDZ