Smackdown vs raw 2009

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
sixaa
Nowicjusz

Smackdown vs raw 2009

Post autor: sixaa »

Witam wszystkich, jestem tu nowy a więc proszę o wyrozumiałość.
Ostatnio chciałem pograć przez emulator - pcsx2tsvn277 (powiedziano mi że najlepszy) w Smackdown vs Raw 2009, i dziwi mnie to że mam tak mało fpsa.
Gdy nie ma żadnej akcji np. screen "please click start button" mam 50 fps (czasem dobija do 60), a kiedy gram mam 15 ~~ 30 max, da się grać ale strasznie wolno. np. gdy normalnie finishera na ps2 robi się w 5 sekund u mnie w 13.
Mój komputer (specjalnie kupiłem nowy żeby móc grać w gry z ps2)
-Geforce 9400 1024 ram
-Althon dual core 5050e - 2.61
-4 gb ramu ddr2 ( xp - czyli 3.5 (max))
-Xp sp3.
Czy istnieją jakieś możliwości aby powiększyć ilość fpsa?
Eysmond
Moderator
Moderator

Post autor: Eysmond »

Mój komputer (specjalnie kupiłem nowy żeby móc grać w gry z ps2)
Kiepsko trafiłeś. Karta graficzna jest słaba, a procesory AMD są w emulacji słabsze niż C2D. Na twoim sprzęcie raczej dużo więcej nie wyciągniesz. Jak chcesz to możesz pokombinować z ustawieniami i zobaczyć kiedy gra będzie Ci szybciej działać.
sixaa
Nowicjusz

...

Post autor: sixaa »

A speedhack? smackdown vs raw 2009 działa u mnie ale tylko do walki czy da się coś z tym zrobić? i czy wersja 2007 będzie lepiej działać?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mój komputer (specjalnie kupiłem nowy żeby móc grać w gry z ps2) [...]
Źle zainwestowałeś pieniądze:
- co prawda nVidia, ale karta graficzna z niższej półki i platforma AMD to średni pomysł w temacie emulacji, bo w przypadku udawania PlayStation czy to pierwszego, czy drugiego prym zawsze wiodły wysokowydajne karty (w przypadku serii 9 będzie to całkiem niedrogie 9600) oraz podstawa na kościach Intela (co w przypadku podkręcenia procka wychodzi nawet taniej niż system bazowy AMD). Sorry, ale dla emulatorów to jedyny słuszny wybór.
- jeżeli zaś wspomniany powyżej zestaw był za drogi to jest znacznie lepsza alternatywa dla gier z PlayStation2, w postaci zakupu konsoli i TV, za używany sprzęt zapłacisz co najmniej połowę tego co musiałeś wydać na komputer.
2BII!2B
ODPOWIEDZ