Wielka prośba do Browara :)

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry Final Fantasy VII w wersji na konsolę Sony PlayStation. Strona tłumaczenia: <a href="http://ff7pl.psemu.pl">ff7pl.psemu.pl</a>

Moderator: browar

YouRQXXL
Nowicjusz

Wielka prośba do Browara :)

Post autor: YouRQXXL »

Witam
Zacznę od tego że w FF7 przeszedłem już kilkadziesiąt razy (30+), mam oczywiście oryginał na PSX ale konsola mi padła więc grywam na ePSXe i jak tylko wyszło spolszczenie to od razu przeszedłem 3x Finala :) - Wielkie dzięki Browar za tak wypasione tłumaczenie :D
Ale wiadomo że po tej liczbie przejść jaką zaliczyłem gra robi się monotonna a przede wszystkim za łatwa, na pamięć znam co gdzie i jak i nie ma już tego wyzwania :) a że usłyszałem o wersji HARD więc zacząłem drążyć nieprzejednane czeluści internetu i znalazłem na jednej ze stron torrentowych.
Zassałem, odpaliłem i ... pierwsza walka i game over :) właśnie na takie coś liczyłem, wersja jest very very hard :)
Wsadziłem standardowo spolszczenie do emu i tu zaczęły sie schodki ponieważ w niektórych lokacjach gra wiesza się na walkach - zaczyna wchodzić do walki ale nie wchodzi, czarny ekran, muzyka gra i koniec, zwis totalny :(
Bez patcha PL oczywiście gra chodzi normalnie.
I w tym momencie przechodzę do WIELKIEJ PROŚBY :) a wcześniej pytania
Browar czy dałbyś radę zrobić poprawki do patcha żeby działał z wersją HARD ?
Bardzo bym o to prosił :)
A jeśli nie masz na to czasu ale wiesz że się da i jak to zrobić to może mógłbyś dać jakieś wskazówki jak się za to zabrać, mógłbym się za to zabrać :)
Kiedyś próbowałem tłumaczyć gry na SNESa ale nic z tego nie wyszło ale nie dlatego że nie umiałem tylko po prostu zapadłem na chorobę LEń POLSKI :))) i mi się odechciało ale co do tej poprawki to mam szczere chęci i gdybym tylko wiedział jak to zrobić to bym się za to zabrał :)
Wersja tego FF7 jest tak opisana:
Final_Fantasy_VII_Hard_PAL_INTERNAL_PSX-GM
i taki plik jest na cd 1 SCES_008.67
ODPOWIEDZ