Serwisowe wydarzenia

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Serwisowe wydarzenia

Post autor: winter_mute »

Hey, zastanawiam się jakie wydarzenie zwiazane z serwisem PSePSXe (dokładniej mające miejsce w tym serwisie) uważacie za najciekawsze.

Może podobało się Wam uruchomienie arkadii, a może najbardziej cieszyliście się gdy PSePSXe otrzymała status oficjalnej, polskiej strony emulatora ePSXe, a może pamiętacie przejście PSePSXe na serwer EF i to wydaje się Wam najciekawsze.

Cóż jestem ciekawy co napiszecie - uzasadnione i rozwinięte wypowiedzi nt wydarzeń (dlaczego to wydarzenie, jakie były Twoje odczucia związane z wydarzeniem itd.) są bardziej niż mile widziane.
2BII!2B
Awatar użytkownika
maro
User
User
Posty: 34
Rejestracja: 26 listopada 2004, 22:52

Post autor: maro »

najważniejsze wydarzenie związane z tą stronką to odkrycie możliwości pogrania w psx'owe gry na pc i odkrycie tej stronki gdzie dowiedziałem się wszystkiego co najważniejszei potrzebne na temat emulacji psx i ogólnej.poprostu ta strona sama w sobie jest czymś szczególnym, a ze zmian wprowadzonych od czasu jak ją zaczołem odwiedzać to bezwątpienia arkadia :) (ach te noce spędzone przy f1 :D )
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Nie trafiłbym tu gdyby Bzyres nie miał w opisie gg linka do tej stronki :D

Mnie najbardziej cieszy to że po prostu jesteście, jedyna najlepsza stronka o tematyce PSX, zaczynacie wprowadzać powoli temat PS2, to plus bo w przyszłości serwis jeszcze bardziej się rozkręci gdy emulator PS2 będzie wreszcie użyteczny :)
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

O wlasnie, to ja napisze, ze nastepnym maksymalnym wydarzeniem bedzie zamieszczenie dzialajacego emulatora PS2 :D
No i nowa era, to tez jest niezle wydarzenie - dzieki za to.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Tomi pisze:Nie trafiłbym tu gdyby Bzyres nie miał w opisie gg linka do tej stronki
Oj, niedobry. Tomi, zagladaj czesciej. Nie tylko na strone, ale rowniez, a raczej - przede wszystkim - na forum.

Tomi pisze:zaczynacie wprowadzać powoli temat PS2, to plus bo w przyszłości serwis jeszcze bardziej się rozkręci gdy emulator PS2 będzie wreszcie użyteczny
Nt emulacji PS2, oraz konsoli - ogolnie, piszemy juz od jakiegos czasu. Serwis ulegl przebudowie dlatego fakt, iz poruszamy tematyke innych maszynek Sony jest bardziej uwypuklony.

Ja mam nadzieje, ze sie rozkreci i powroci sytuacja z marca bierzacego roku, kiedy to mielismy wrecz kosmiczna ilosc odwiedzin. Teraz jest gorzej, i to znacznie.

Przepraszam wpis nieco poza glownym watkiem, ale musialem jakos zachecic czlowieka wypowiadajacego sie nade mna* do czestszego pisania, he he.

EDIT

A raczej - ludzi wypowiadajacych sie nade mna.
ODPOWIEDZ