GG wyłączony

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5241
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

GG wyłączony

Post autor: winter_mute »

Witam,

W związku z faktem, iż otrzymuję coraz więcej spamu rozsyłanego za pośrednictwem tytułowego komunikatora, aktywowałem na nim opcję pt.: "Ignoruj wszystkich spoza listy kontaktów", przez co w temacie komunikacji z moją osobą dla sporej grupy osób nic się nie zmieni, a dla całej reszty rozmowa za pośrednictwem tego medium nie będzie możliwa.

Ponieważ i tak większość osób nie rozumie stwierdzenia "nie pomagam w emulacji na GG" postanowiłem jedynie zostawić notkę nielicznemu gronu osób które w ten sposób dokonała aktywacji konta, a ponieważ nie będzie to teraz możliwe informuję, że wspomnianą operację wykonać będzie można przez wysłanie stosownej prośby na adres mailowy winter_mute-MAŁPA-poczta.onet.pl (myslników oczywiście w adresie nie ma) wraz z załączonymi informacjami niezbędnymi do weryfikacji osoby, to jest: nazwy użytkownika oraz adresu mailowego użytego w czasie rejestracji.

UWAGA: w tytule wiadomości proszę wpisać Aktywacja konta PSEmu.pl, pominięcie tego kroku skutkuje automatycznym usunięciem wiadomości przez filtr antyspamowy. Nie muszę chyba również pisać że wysłanie czegokolwiek poza prośbą o aktywacje będzie równoznaczne z usunięciem wiadomości.

Dziękuję za uwagę.
2BII!2B
ODPOWIEDZ