ePSXe v1.6 +Tekken3 +Soul Edge+Cyberpad v1.3[dziwnie działa]

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
LeCursed
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 07 marca 2005, 14:51

ePSXe v1.6 +Tekken3 +Soul Edge+Cyberpad v1.3[dziwnie działa]

Post autor: LeCursed »

No więc wygląda to tak, że łącząc się z qmplem który ma identyczne ustawienia w emulatorze i pluginach i tą samą kopię gry (Tekken 3 RIP), po udanym połączeniu przez neta wchodzimy do menu wyboru postaci i zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Czasami 2 rundy gram z nim, a gdy jest remis i jest trzecia runda to nagle za niego gra komputer, on w tym czasie tesh gra z komputerem... nie wyświetlają się żadne błędy. Nieraz jest tak że wybierając postacie u niego pojawiają się całkiem inne nish te co wybierałem... i do tego ja nimi steruję! (ale nie dłużej nish 2 rundy) Czy to możliwe że winna jest wersja gry tzn. że to jest RIP, a nie full?
To samo dzieje się w Soul Edge RIP.Nie wiemy co z tym zrobić.
PLEEEEZ HELP!!!
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Niestety nic nie można z tym zrobić... Plugin Cyberpad jest dość niestabiilny więc desynthy występują praktycznie co chwila... Gra przez internet to raczej tylko zabawa w testowanie pluginu ... nic więcej :/
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
DuMiaN
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 06 grudnia 2005, 23:24
Kontakt:

Post autor: DuMiaN »

Po raz kolejny sory za odkopanie starego tematu ale muszę dodać coś od siebie aby inni czytający w przyszłości ten topic nie zrazili się (niesłusznie zresztą) do gry online na ePSXe :P

Zarówno w Tekkena 3 jak i w Soul Edge można bezproblemowo grać online. Komplikacje, które tutaj wystąpiły najprawdopodobniej idzie rozwiązać poprzez wyłączenie dźwieku (bo to właśnie on powoduje najczęściej desynchronizację).

Zainteresowanych tematem gry online na ePSXe (głównie w bijatyki) zapraszam na www.honmaru.xt.pl, stronę poświęconą rozgrywkom sieciowym oraz organizacji turniejów online na Kaillerze.
Obrazek
Awatar użytkownika
jooozek
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 04 stycznia 2006, 20:28

Post autor: jooozek »

A dokladniej:
"I've also talked with Calb (one of the ePSXe authors) about the sync-problem, which sometimes occur.
He said, that only the sound-plugin affect the sync (if the cd's you are using are not damaged, for sure). That's because the SPUIRQs depends on the PC-CPU, and this can be different for both computers. So the best way to have the game sync for a long time, is to disable the sound."
ODPOWIEDZ