epsxe 007

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
HobikSlim
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 09 grudnia 2006, 11:51

epsxe 007

Post autor: HobikSlim »

Muj komp Intel Pentium III 1,6 256 ddr i grafa radeon 9600pro dźwiękową mam zintegrowaną realtek cos tam... Zawsze wszystkie gry na tym emu działały mi płynnie i bez żadnych problemów ale w końcu się znudziły teraz chcę sobie pograć w 007 the world is not enought mam tą gre orginalną i prubuje ją odpalić z cd romu muj emu to epsxe 1.6 używam pluginów takich do cd romu: P.E.op.S CDR Driver 1.4 poprawnie skonfigurowany bo odpala. Następnie do dźwięku Eternal SPU Plugin Lite 1.41 i do video mam kilka jak uzywam Pete open GL Driver 2.8 To gra chdozi strasznie wolno i długo isę włącza dosłownie kilka fps'ów na oko niechciało mi się nawet na menu gry czekać. Potem na chyba moim najgorszym pluginie Pete D3D Driver 1.76 gra wogule nieodpala (czekam ok 2-3 min i nic czarny ekran) [dopisane: jednak ten plugin odpala ale jest jeszcze gorzej niz z innymi] mam jeszcze jakieś inne pete na któych jest kiepsko gra odpala ale też strasznie tnie i muli pare fps'ów aha i dźwięku niemam wogule.

Prosze aby mi ktoś pomugł dobrać jakieś pożądne pluginy tak aby gra działa płynnie na moim sprzęcie bo to najważniejsze i w miare możliwosci wykorzystywała moją karte graficzną tz. Aby grafika była lepsza niż na psx'ie wiem ze trohe macie roboty aby mi pomuc ale mimo wszystko liczę na to dzięki.

sorry za błędy i literówki.
ODPOWIEDZ