Final fantasy 8 pytania

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
tyron
User
User
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2008, 18:48

Final fantasy 8 pytania

Post autor: tyron »

Mam dwa problemy

1.Problem z wirami
Mój problem polega na temat tzw wirów przed walką.Ten problem powstaje tylko na mapie świata gdzie wiry żle wygladaja.To znaczy pojawia się ciemny ekran poprzekreślany różnokolorywi poziomymi snopami światła.Jest coś żeby to rozwiązać?
2.Problem z dźwiękami w filmie .Otóż filmy sie bardzo ładnie chodzą ale nie raz dźwięk zatrzymuje sięa film nadal leci.
Oto moja konfiguracja
Pete's D3D driver 1.77
Eternal SPU plugin 1.44
kvachu
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 01 listopada 2008, 18:34
Kontakt:

Post autor: kvachu »

Tego fixa zaznaczył pan?

Obrazek

Oczywiście nie gwarantuję, że dzięki temu dzwięk w filmikach będzie działał należycie.

A co do wirów to nie mam pojęcia. Może jednak próbuj różnych konfigów.
[Mały necropost xd]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
[DOWN]
Sory, ale muszę to napisać... Ty chyba nie wiesz co to jest nabijanie postów.
Kiedyś może przyjdzie ktoś nowy i znowu zada to samo pytanie, bo nikt tu nie udzieli odpowiedzi i będziecie go łoić za zadawanie pytań które już były...
Odeślesz go do pustego tematu? Gdybym nabijał to napisałbym coś w stylu "elo ziomq zaznacz to i to w pluginie elo" a nie męczył bym się z obrazkami specjalnie...
Fajnie wiedzieć, że na tym forum udzielanie pomocy uważacie za spam/nabijanie postów =].
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2008, 18:39 przez kvachu, łącznie zmieniany 1 raz.
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Nie nabijaj postów. Temat już jest dość stary więc nie ma sensu w nim udzielać odpowiedzi, a twoje stwierdzenie
[Mały necropost xd]
nie zmienia faktu, że takich tematów bez powodu się nie odświeża.
ODPOWIEDZ