The Raiden Project i emulacja w ePSXe

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
StasiuX
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lutego 2009, 16:20

The Raiden Project i emulacja w ePSXe

Post autor: StasiuX »

Witam.

Mam problem z płynnym działaniem gry Raiden Project w emulatorze ePSXe. Emulator skonfigurowany poprawnie tzn. jest BIOS (PAL), plugin od grafiki 2D, plugin do dźwięku i obsługi CD. Co do ustawień w/w pluginów to kombinowałem już chyba ze wszystkimi ustawieniami. Próbowałem też uruchomić grę z innym pluginem od grafiki, ale zawsze występuje ten sam problem... a problem jest taki, że gra działa płynnie, ale WOLNO! Nie jest to tak bardzo odczuwalne, ale grałem w Raidena na maszynach Arcade i w wersje PC i tam gra działa szybko, niestety w emulatorze jakby o 1/4 wolniej co w przypadku tej gry jest męczące i ułatwia grę, a tego nie chcę :). Jakieś rady, porady, sugestie???

Dodam jeszcze, że jestem maniakiem tego typu gier (czyli shmupsów). Raidena II na PC ostatnio kupiłem z Kanady za niemałą kasę :), a Raiden Project kupiłem w Polsce na Allegro... fartem :D.

Aha... mój komputer to Athlon XP 2400, 1GB RAM, Radeon 9600XT.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
StasiuX
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lutego 2009, 16:20

Post autor: StasiuX »

To jeszcze raz ja. W ramach testów ściągnąłem z netu wersje NTSC (US) i gra działa płynnie i szybko !?!? Czy możliwe, żeby gra w wersji PAL była wolniejsza?
ODPOWIEDZ