nie całkowiecie wyświetlana grafika w grze R-TYPE DELTA

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
szatan666
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 27 października 2003, 10:41

nie całkowiecie wyświetlana grafika w grze R-TYPE DELTA

Post autor: szatan666 »

OGULNIE GRAFIKA JEST PRZEPIęKNA NATOMIAST PO PRZEJŚCIU 1 POZIOMU NIE WYŚWIETLA SIę TABELA PUNKTÓW W TLE SŁYCHAć JAK LICZONE SĄ PUNKTY, TO SAMO PO WCIŚNIECIU PAŁZY NIE WYŚWIETLA SIę NIC CHDZ POWINNO CZASAMI NA JAKIŚ UŁAMEK SEKUNDY PO WYŁONCZENIU PAŁZY WYSWIETLAJĄ SIę NAPISY .. CZEGO TO JEST WINA EMULATORA CZY GRA NIE JEST 100% KOMPATYBILNA CZY WINA PLAGINA DO GRAFY ????????????????



mój komp duron 1300 , 384 mb ramu sd ram , g-force 2 mx 32 mb win me direct x 9.0 gierka jest cały czas w iso ściągłęm jataką z neta , na innym emulatoże jeszcze nie sprawdzałęm zaraz sprawdze i odpisze


wieć na vgs gierka chdzi zajebiście chć graficznie dolina lebsza jest na epsxe160 ale wszystko się nie wyświetla coś za coś
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2003, 20:28 przez szatan666, łącznie zmieniany 2 razy.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

1 - nie musisz pisać ciągle capsem ;-)
2 - gierki nie znam i nie wiem czy jest czy nie jest kompatybilna z ePSXe, więc spróbujemy podstawowych kroków:
a) podaj konfig swojego kompa
b) zrzuć gierkę do ISO (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś)
c) jeżeli masz M$ Win XP to zainstaluj ForceASPI (jest na stronie)
d) jak dalej nic się nie poprawi to sprawdź na innym emulatorze (np. VGS) lub u jakiegoś kumpla na Plejaku
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
szatan666
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 27 października 2003, 10:41

Post autor: szatan666 »

dzięki za pomoc a idzie zaradzić coś na grafe na vgs ????
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Nie - VGS'a nie da się nijak skonfigurawać (w najgorszym razie możesz save'nąć po tym feralnym momencie na VGS i grać dalej juz na ePSXe :-))
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ