Prośba

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

1. Warunkiem koniecznym do prawidlowej emulacji PSXa pod Windows XP jest zainstalowanie ASPI [leza gdzies w naszym Download] i w miare aktualnych sterownikow do karty graficznej.

2. Obraz nie jest koniecznoscia, acz dodatnio wplywa na szybkosc emulacji i komfort gry.

3. Warto czasami zakladac do Listy Kompatybilnosci, bo mozna tam odnalezc takie kwiatki.

4. Optymalna konfiguracja dla Pete's OpenGL zostala dokladnie rozpisana i przemaglowana, czego dowodem jest ten art. Przy czym pewne opcje musisz pozmieniac [patrz: wpis w kompatybilnosci], a inne mozesz smialo dostosowac do wlasnych potrzeba - np. rozdzielczosc, czy glebie kolorow.

Milego kombinowania.
Awatar użytkownika
Vatar
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 17 grudnia 2005, 00:03

Post autor: Vatar »

Dziekuje bardzo :D Sciagnalem Pete`s OpenGL2 i bez wiekszych zmian (takrze w pugnie dzwiekowym) gra dziala bez wiekszych problemow . Jeszcze raz dziekuje i przepraszam za klopot :D
----------------------------------------------------------------------------------
A jednak mam klopot :/ Gra mi troche zwalnia i skacze, mam tez problem z konfiguracja Pete`s OpenGL2 gdyz ten plugin rozni sie troszke od Pete's OpenGL 1.74 a tego nie posiadacie na stronce.
ODPOWIEDZ