FF 7 - dziwny format plików

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Sleep-walker
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2006, 23:42

FF 7 - dziwny format plików

Post autor: Sleep-walker »

Witam ściągnąłem torrentem FF7. Gdy otworzyłem folder z grą przed mymi oczami ukazoły się 3 pliki:
Final.Fantasy.7.VII.PSX.PAL.CD1.7z
Final.Fantasy.7.VII.PSX.PAL.CD2.7z
Final.Fantasy.7.VII.PSX.PAL.CD3.7z

No i stwierdziłem że epSXe nie obsługuje tego w żaden sposób. Czy da się z tym coś zrobić( i ewentualnie jak to zrobić?)? Czy muszę od nowa ściągać?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sleep-walker pisze:Witam ściągnąłem torrentem FF7.
Nie ma sie czym chwalic.
Sleep-walker pisze:Gdy otworzyłem folder z grą przed mymi oczami ukazoły się 3 pliki:
Final.Fantasy.7.VII.PSX.PAL.CD1.7z
Final.Fantasy.7.VII.PSX.PAL.CD2.7z
Final.Fantasy.7.VII.PSX.PAL.CD3.7z

No i stwierdziłem że epSXe nie obsługuje tego w żaden sposób. Czy da się z tym coś zrobić( i ewentualnie jak to zrobić?)?
Da sie. *.7z to rozszerzenie dla archiwum programu 7-Zip. Strone domowa oraz archiwizer do pobrania masz tutaj. Jesli posiadasz WinRAR, mozesz otworzyc i rozpakowac za jego pomoca te pliki - powinien sobie z nimi poradzic [ma support dla 7z]. BTW; bylo juz o tym na forum kilkukrotnie - mogles posluzyc sie wyszukiwarka.
Sleep-walker pisze:Czy muszę od nowa ściągać?
Uciulaj pieniedzy i kup oryginal, a nie pozalujesz.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Oj chłopaki pomgli byście potrzebującemu :P Ściągnij sobie najnowszą wersje WinRara rozpakuj i po kłopocie pozdrawiam :)
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Przestrzegam przed udzielaniem sie wtedy, kiedy nie trzeba i sianiem spamu. Nie chce widziec wypowiedzi nic nie wnoszacych do tematu, ani takich, ktorych tresc jest tylko i wylacznie bezcelowym powielaniem tego, co zostalo juz powiedziane.
Sleep-walker
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2006, 23:42

Post autor: Sleep-walker »

Skorzystałem z rad BzyRes'a i teraz wszystko działa. Chciałbym Ci więc podziękować za pomoc. -Dzięki :D
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie ma sprawy. Problem rozwiazany, zatem zamykam temat.
Zablokowany