Gry na [srebrnym]ekranie

Film, książka, prasa... i takie tam.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Ciekawie się ten SH zapowiada..... oby potrafili zrobić film taki fajny, jaki był ten trailer :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Ja tam jestem ciekawy bardzo tego Hitmana. Vin Dizel ;) wg mnie nadaje sie do tej roli tak jak do roli Ridica :D
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

alien pisze:Vin Dizel wg mnie nadaje sie do tej roli tak jak do roli Ridica
Pod warunkiem, ze go wyniszcza fizycznie - odchudza, ujma muskulatury i zretuszuja jego buniata mordke. Nic mnie nie obchodzi, czy doprowadzi sie do takiego stanu w sposob naturalny [tak jak Christian Bale znany z Batman Begins na potrzeby Mechanika], czy tez wspomoze sie technika komputerowa, ale jakos nie widzi mi sie Hitman-osilek. Nie ten temperament. Vin Diesel potrafi byc co prawda zimny [Pitch Black], ale do charakteru A47 moze troche zabraknac.

Reasumujac - ze zmieniona postura, wyglansowana lysina, przecpanymi slepiami i bladym skinem [bo raczej Michaela Jacksona drugiego nie bedzie] bylby wprost idealny... :]
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Oglądałem DOOMa i szczerze to nie polecam go osobom które grały w gre. Marna gra aktorów ( z wyjatkiem 2 ), słabe efekty specjalne (nie które potworki to ludzie w kostiumach i to marnych), zmieniono fabułe w stosunku do gry.
Ogólnie film mierny a najbardziej mnie boli zmiana fabuły która co prawda nie była oryginalna ale ta zmieniona też za dobra nie jest a śmiem twierdzić że nawet gorsza.

Zapomniałem dodać o jednej rzeczy która naprawde nieźle wyszła w filmie mianowicie przez pewien czas akcja ukazana jest z oczu bohatera widzimy to co on czyli wyglada to mniej więcej tak jakbyśmy grali w gre.
Obrazek
ODPOWIEDZ