Problem z Biosem

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Biesiadnik
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2006, 00:26

Problem z Biosem

Post autor: Biesiadnik »

Witam!
Posiadam wersje PCSX2 0.8.1v. Gdy daje Pkil i Uruchom CD wyskakuje mi blad "Nie mozna zaladowac Biosu" Lecz Bios posiadam scph39001 .
W czym problem??

A moje 2 pytanie dotyczy Grand Turismo 3 czy pojdzie na tym emulatorze??

Z goty dzieki :wink:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Biesiadnik pisze:Posiadam wersje PCSX2 0.8.1v. Gdy daje Pkil i Uruchom CD wyskakuje mi blad "Nie mozna zaladowac Biosu" Lecz Bios posiadam scph39001 .
W czym problem??
Zdaje sie, ze nie zdefiniowales folderu lokalizacji BIOSu. By nadrobic zaleglosci, przejdz do okna konfiguracyjnego emulatora, kliknij na Set Bios Directory, wyszukaj katalog, w ktorym lezy Twoj BIOS, zatwierdz i po problemie. Oczywiscie po wykonaniu tego zabiegu nalezy wybrac konkretny BIOS z rozwijanej listy, w tym samym oknie konfiguracyjnym.
Biesiadnik pisze:A moje 2 pytanie dotyczy Grand Turismo 3 czy pojdzie na tym emulatorze??
W skrocie - NIE. Pojdzie za jakis czas, w momencie ukazania sie PCSX2 v0.9. Zreszta, bylo juz o tym tyle razy na forum i stronie, ze moglbys sam sobie odpowiedziec na powyzsze pytanie. :]
Biesiadnik
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2006, 00:26

Post autor: Biesiadnik »

Dzieki Pomoglo :wink: Ale mam nadzieje ze GT2 chodzi bez problemu :?: :roll:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Biesiadnik pisze: Ale mam nadzieje ze GT2 chodzi bez problemu
GT2 chodzi bez problemu, owszem. Ale jest to gra wydana tylko i wylacznie na PSXa, zatem do grania musisz uzyc ktoregos z emulatorow tej konsoli - polecam ePSXe badz CVGS / Emurayden. Opcjonalnie pSX / SSSPSX / PSXeven.
ODPOWIEDZ