Emulatory klasy OS Independent

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation innych niż ePSXe, czyli.: VGS, PSXeven, AdriPSX itd.
Lafcadio
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 lutego 2006, 18:32

Emulatory klasy OS Independent

Post autor: Lafcadio »

Witam!
Nie moge powiedzieć, że będę tu częstym bywalcem, ale chciałbym prosić o pomoc.
Jestem w tej dziwnej sytuacji, że mam nieznanej mi natury problemy z dźwiękiem pod windowsem. Sęk w tym, że po tym jak mi padła dodatkowa karta dźwiękowa pod windą nie mam dźwięku wcale, nie czyta mi zintegrowanej (tak, jest włączona pod biosem). Dźwięk mam tylko pod Linuksem (ten mi zaś chodzi nieco dychawicznie).
Czy wiecie coś o emulatorach klasy OS Independent? Wiem, że istnieje taki emulator Sony Playstation jak Open PSX, a chodzi mi o emulator działający w sposób zbliżony do Movix (gdzie dźwięk mi działa, a same filmy nawet się nie zatną). Sęk w tym, że nigdzie nie ma obrazu tego emulatora. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? :)

Dzięki z góry, pozdrawiam
Lafcadio
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czemu nie skorzystasz z linuksowego portu ePSXe :?: Dźwięk nie powinien tu stanowić problemu bo istnieja wtyczki dźwiękowe obsługujące zarówno OSS, ALSA jak i SDL (no chyba że Twoja k. muzyczna pracuje pod czyms innym ;) ).
2BII!2B
Lafcadio
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 lutego 2006, 18:32

Post autor: Lafcadio »

Czemu nie skorzystasz z linuksowego portu ePSXe :?:
Jak doprowadzę Linuksa (tak, to jest możliwe ;)) do porządku to spróbuję. Ale na moim kompie nawet filmy się cięły, gdy je odpalałem na Linuksie, więc przezornie chciałem się ubezpieczyć, bo na Moviksie już się chyba nie zawiodę i ta technologia w zasadzie jest dobra :)
ODPOWIEDZ