Tekken 3

Ogólne dyskusje na temat gier.
LukAs007
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 14 marca 2006, 22:21

Tekken 3

Post autor: LukAs007 »

Witam

Zauważyłem ze większość tematów jest bardzo stara, dlatego chciałbym i będę je budził. Jeżeli chodzi o tekkena 3 to mogę się pochwalić sporą wiedza na temat tej gry. Miałem to szczęście ze mistrz tekkena 2 i wicemistrz tekkena 3, geniusz jeżeli chodzi o tą grę, przeprowadził się tam gdzie mieszkam. Byłem świadkiem rzeczy, wyczynów teoretycznie i dla 99 % graczy praktycznie nie możliwych. Więc jeżeli ktoś interesuje się jeszcze, starym dobrym tekkenem 3 i chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o tej grze, to śmiało pytać. Jeżeli nie będę czegoś wiedział to postaram się zapytać znajomych czy pamiętają jeszcze jakieś Comba, flaingi, ciekawe triki i motywy albo dopadnę starego mistrza i zapytam go czy coś pamięta : ].

Co do postaci w tekkenie to jest ich 24. Law, Ogre, Kuma, Panda, Mokujin, Julia, Anna, True Ogre, Paul, Jin, Lei, King, Heihachi, Nina, Yoshimitsu, Xiaoyo, Hwoarang, Bryan, Gun Jack, Eddy, Christie, Gon, Dr. Abel. Jest jeszcze king w innej masce ale nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć.

Jeżeli znajdą się zainteresowani tą grą to w miarę możliwości postaram się napisać ciekawy artykuł o tej grze albo stworzy się nowy temat tylko i everything o tekken 3.

Ps. Ciekawa strona, funkcjonalna, konkretna i miła w przegladaniu. Jedyne co mi się nie podoba, to to że albo forumowicze mają lat naście albo są niedorozwinięci albo miejmy nadzieje że im się nie chce szukać : ].

<bzyres>
Wydzielilem post i zalozylem nowy topik dla tego watku, co chyba i tak bylo nieuniknione. Jesli nie satysfakcjonuje Cie nazwa tematu - zmien ja.
</bzyres>
Dobra gra to gra na psx
Extreme_FOX
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 04 listopada 2006, 14:08

Post autor: Extreme_FOX »

No ja bym był ciekawy ale zjadłeś jedną postać a mianowicie ''Tiger Jackson'' to druga strona osbowości Eddy'ego Gordo. Tiger jest świetnym tańcerzem disco.
Awatar użytkownika
gogeta ssj4
User
User
Posty: 49
Rejestracja: 21 czerwca 2008, 15:50

Post autor: gogeta ssj4 »

Ja też mam dosyć dużą wiedzę na temat tekken 3 !!!!
Przeszłem ja całą 3 razy!!
Znam jakies 80% combosów i umiem je wszystkoma postaciami lecz moją ulubiona postacią jest niewątpliwie Hwoarang!!
Ma on fajne combosy i dobrze się nim walczy !!
Tekken 3 to satara gra na Play Stationa lecz nadal jest popularna !!
:D :idea: :arrow:

!
Obrazek
ODPOWIEDZ