Tactics Ogre

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Klet

Tactics Ogre

Post autor: Klet »

Jak nalepiej jest ustawić emulator by ta gra chodziła płynnie pod Epsxe mam Durona 800, Geforce 2 MX 259 RaM ?
Dlaczego pod VGS'em ta gra nie czyta poprawnie zapisu stanu gry z karty pamięci, można to jakoś naprawić ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jak nalepiej jest ustawić emulator by ta gra chodziła płynnie pod Epsxe mam Durona 800, Geforce 2 MX 259 RaM ?
A jest to gra 2D czy 3D - nie mam jej więc pytam :)

Jeśli 2D to proponowałbym skorzystać z pluginów:
- PeopS Software Plugin
- Eternal SPU
- PeopS CDR Plugin

Jesli gra jest w trzech wymiarach to:
- Pete`s GPU Plugins
- Eternal SPU
- PeopS CDR Plugin

najnowsze wersje pluginów znajdziesz w downloadzie
a opisy ich konfiguracji są w dziale {Teksty>Konfiguracja}

AFIK; Gra nie wymaga żadnych dodatkowych ustawień, więc nie powinieneś mieć kłopotów...
BTW; Jeśli zaczynasz zabawę z ePSXe zajrzyj też do FAQ.
Dlaczego pod VGS'em ta gra nie czyta poprawnie zapisu stanu gry z karty pamięci, można to jakoś naprawić ?
W czym się przejawia to niepoprawne czytanie? Może gra niby save`uje się, ale jak chcesz wziąść load to wyskakuje error > sprawdź czy masz poprawnie ustawioną memorkę i czy plik nie ma jakimś cudem atrybutu "tylko do odczytu"
2BII!2B
Gość

Post autor: Gość »

Na EpsxE gra chodzi teraz poprawnie. A na VGS : normalnie w grze robie sejwa kiedy po jakims czasie chce go wgrać pokazuje się komunikat że wgrywanie się nie powiodło - wszystkie atrybuty i memorka są wporządku-może to błąd w emulatorze -nie potrafi czytac stanu w tej grze.
ODPOWIEDZ