PCSX2 is almost...

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Hehe jak zwyle przygotowany na temat od każdej strony.
Co do procesorów 64-bitowych to się w pełni zgodzę - dopóki nie będziemy w posiadaniu 64 bitowego systemu operacyjnego i Pcsx`a 2 w tejże samej wersji przyspieszenie emulatora będzie wynosić tak jak sam powiedziałeś około1-3%.
Jedynie do czego mam odmienne zdanie to do technologii HT. Otóż moim zdaniem nie może ona być 25% szybsza, ponieważ dalej jest to ten sam procesor jednordzeniowy, czy korzysta z aplikacji jako jednordzeniowy, czy jako dwurdzeniowy dzieląc tą aplikajcę jakoby na 2 części obciążenia, to dalej wydajność tego procka jest ta sama.
Ale to już tylko moje zdanie, z którym nie wszyscy mogą się zgadzać. Najlepiej będzie poczekać jeszcze parę godzinek i porobić 'benchmarki' na zasadzie Pcsx`a 2 - wtedy zobaczymy ;].

Ps.

Mam nadzieję, że ten krótki :P offtopic nie zraził żadnego usera do komentowania tego jakże wielkiego zdarzenia.
Romek
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Koledzy po co rozwijać tak długą dyskusje :P Już dziś będziecie wiedzić co i jak :)
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
tomas1987
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 12 lipca 2005, 23:34

Post autor: tomas1987 »

Tylko ciekawe o której wie ktoś skąd jest team Pcsx Ameryka czy Europa ? to by nam przybliżyło godzine premiery, bo jak narazie cisza:\ oby tylko gry DBZ i FFX chodizło z min 23fps
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Dziś albo jutro - zależnie od strefy czasowej i od godziny, w której to autorzy będą chcieć podzielić się z nami swoim wspaniałym tworem.
Romek
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Narazie jest tylko komunikat :

This Account Has Been Suspended
Please contact the billing/support department as soon as possible.

Może go ktoś przetłumaczyć :P
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
tomas1987
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 12 lipca 2005, 23:34

Post autor: tomas1987 »

No to jak dlamnie Konto zostało zawieszone prosimy o szybki kontakt z adminem chyba specjalnie stronke wył bo mieli przeciążenia
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Romek pisze:Jedynie do czego mam odmienne zdanie to do technologii HT. Otóż moim zdaniem nie może ona być 25% szybsza, ponieważ dalej jest to ten sam procesor jednordzeniowy, [...]
To tak jakbyś twierdził iz GF3 z 64MB RAMu był tak samo wydajny jak GF2MX - w końcu ten i ten ma 64MB, ten i ten jest produktem nVidii i obydwa mają jedną jednostkę GPU.
Generalnie nie chce mi się dyskutować - mam dziś sporo roboty, więc skłaniam się ku najlepszemu rozwiązaniu - pogrzeb w necie, sprawdź testy, przekonaj się na własne oczy iz wspominany wcześniej wzrost wydajności to nie tylko moje gadanie do kotleta :P
Romek pisze:Dziś albo jutro - zależnie od strefy czasowej i od godziny, w której to
Bedzie jeszcze dziś - według naszej strefy czasowej.
Daniu pisze:This Account Has Been Suspended [...]. Może go ktoś przetłumaczyć
Standardowy komunikat zawieszenia konta - jak podejrzewam na pcsx2.net trwają właśnie prace związane z publikacją 0.9, bo w końcu to nie jest tak, hop, siup i oprócz wrzucenia nowych plików nalezy jeszcze zaktualizowac stronę etc, etc.
2BII!2B
tomas1987
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 12 lipca 2005, 23:34

Post autor: tomas1987 »

Ale to już 3 godziny trwa :\ kurcze katują w coś :)

edit1 > NO i fajnie znódziło mnie to czekanie ide lekcje robić lepiej aby sie nie pojawiło za 5 min bo się zdenerwuje

edit2 > Jezeli dobrze zrozumiałem newsa z forum to emulator bedzie o 23:00 psia krew dużo sobie nie potestuje dziś

[mod="przez winter_mute"] Przycisk/opcja "zmień" nie jest jedynie ozdobą forum... zachecam do korzystania z niego zamiast walic wpis pod wpisem. Jest o tym zresztą w regulaminie. pierwsze ostrzeżenie. [/mod]
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Post autor: turkot »

jakiego forum ??:|
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

tomas1987 pisze:Jezeli dobrze zrozumiałem newsa z forum to emulator bedzie o 23:00 psia krew dużo sobie nie potestuje dziś
23:00 to wciąż dzisiaj :D Wytrzymałeś 10 miesięcy to wytrzymasz i pare godzin :P...
tomas1987 pisze:dużo sobie nie potestuje dziś
Jutro tez jest dzień :D

BTW; jest nowy pSX do testowania...
2BII!2B
Zablokowany