Nowy PCSX2 0.9

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
zdunek89
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 14:31

Post autor: zdunek89 »

mi ciągle wyskakuje przy wczytywaniu gry: "błąd otwierania wtyczki GS"
o co z tym chodzi??
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:A ja mam problem bo nie chce mi załapać pluginy dźwiękowego co jest grane cały czas mi błąd wyskakuje
[...]
Daniu pisze:Umnie z tym dźwiękiem się nic nie zmieniło ... Jedyne co sie zmieniło to poziom mojego zdenerwowania
Jak to załapać... nie widzisz wtyczek? U mnie nie było problemu zarówno pod starą jak i nową wersją (PCSX2 i peopsSPU ) wtyczka była wykryta, a dźwięk pracował... na starej wersji sprawdzałem w BIOSie, na nowej testuje w grach i wszystko jest OK.
zdunek89 pisze:mi ciągle wyskakuje przy wczytywaniu gry: "błąd otwierania wtyczki GS"
podasz w końcu jaką masz karte graficzną? Poza tym nie polecam korzystać z wtyczek ZeroGS - wydaje mi się iz te były pisane z myślą on najnowszych monsterach... GSdx9 sprawdziłem natomiast na GF3Ti i GF:FX5800Ultra - w obydóch przypadkach pracuje bezproblemowo.
mati pisze:Resident evil 4 jak narazie na moim kompie wyciąga 4 fps
Jeszcze nie sprawdzałem ale to tylko kwestia czasu :D

BTW; wstawki FMV wygladają super :) w końcu :D
2BII!2B
zdunek89
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 14:31

Post autor: zdunek89 »

mam ge-force 2 64mb :/
a na GSdx9 wyskakuje mi brak shaderów :/
coś udało mi sie odpalić ale mam o,38 fps ,nie żartuje :/ (raz skoczyło mi do 4)
idzie to troche przyspieszyć??

jeszcze dokładnie swojego kompa opisze:
Duron 1800
512 ddr
Ge-force 2 64mb mx 400/400

dodaje że prubuje zemulować gre crash twinstanity
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

w GSdx9 Ustaw shadery na Fixed Pipeline bo ten Ge Force nie obsługuje Pixel Shaderów ! Sam sie na nim bawiłem ale mówie z góry kiepsko będzie z grywalnością

Do W_m : tak nie wykrywa mi tych Pluginów od PEOPS w ięc korzystam z Null SPU2 a dodam jeszcze wracając do problemu z grami że gdy ustawie w CPU na instrukcje SSE pierdzieli mi sie grafika i cały czas robie test na GTC Afriica i nic nie wymyśliłem cały czas widze tylko odpalony napis Reage.com :/ Już mnie szlag trafia .
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
wolumin
User
User
Posty: 45
Rejestracja: 04 lutego 2006, 22:36

Post autor: wolumin »

Pytanie do mati. Jaką masz konfiguracje PCSX2 bo u mnie jakoś RE4 cienko chodzi. Po wczytaniu planszy nie pojawia się grafika tylko samo okienko z ilością amunicji. A w ustawieniach nic nie zmieniałem bo uważam, że są dobre.
Mój Hardware: Athlon XP 1700+, 512MB i Radeon 9550 128MB.
zdunek89
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 14:31

Post autor: zdunek89 »

dziwny jest ten emulator
na monitorze pokazuje mi nawet 40fps ale ekran chodzi jak na 2 fps :\
a po pewnym czasie wczytywania gry robi sie czarny ekran i urzycie procka 1% i tak zostaje :/
Obrazek
Melon89
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 19:09

Post autor: Melon89 »

a ja mam taki problemik :p bo sciaglem se Demo Final Fantasy Xll i niewiem jak na PCSX 2 v0.9 go odpalic:(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

a ja mam taki problemik :p bo sciaglem se Demo Final Fantasy Xll i niewiem jak na PCSX 2 v0.9 go odpalic:(
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale wersję demo gier na PS2 sa objęte prawa autorskimi i w 99% przypadków ściąganie ich z internetu jest tak samo nielegalne jak ściąganie pełnych wersji gier.

A teraz powiem coś bardzo brutalnego - poradziłeś sobie ze ściągnięciem, musisz sobie poradzić z odpaleniem... sorry ale do piractwa ręki nie przyłoże. LIFE IS BRUTAL.
2BII!2B
mati1d
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwietnia 2006, 14:39

Post autor: mati1d »

Hehe... a ja mam mały problem z tym że nie mogę odpalić żadnej gry pod tym emulatorem, nawet żeby zobaczyć tylko menu :)
Heh... mam jakiegoś biosa: 10000 i pluginy podstawowe :/ nie wiem gdzie można znaleść inne biosy. Prosiłbym o pomoc w konfiguracji, bo sprzęt mam raczej dobry ;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

mati1d pisze:mam jakiegoś biosa: 10000
Masz BIOS który akurat jest nie tyle niezalecany co nieobsługiwany przez PCSX2 - stąd jak mniemam Twój problem.
2BII!2B
ODPOWIEDZ