Problem i opis

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
biedronka1
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2006, 02:43

Problem i opis

Post autor: biedronka1 »

Mam dziwny problem. Zainstalowalam pcsx2-0.8.1 do tego wrzucilam ten bios z tej strony, i wszystko ladnie sie wlancza , ale gdy ma sie wlaczyc gra to wyskakuje mi takie okno screenshot

Byla bym wdzieczna , jezeli ktos by mi pomogl .

EDIT Adult. Pierwsze ostrzeżenie.
bartoL
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwietnia 2006, 15:41

Post autor: bartoL »

jednym słowem LOL :lol:
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Jak tak dalej pujdzie to dostaniesz bana narazie pierwsze ostrzeżenie. Po pierwsze nie wolno umieszczać linków bo biosów. Po drugie jest już nowsza wersja pcsx 0.9 a ten obrazek co umieściłaś jest z japońskiego biosu.
Obrazek
biedronka1
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2006, 02:43

Post autor: biedronka1 »

'bartoL' nie prosilam Cie o spam!! . a wracajac do tematu to oczekiwalam na pomoc , a nie pouczenia z waszej strony. Tak jak mowiles 'Adult' sciagnelam nowsza wersja pcsx 0.9 , ale nie moge znalezc innego bios'a , niz ten japonski . Bede wdzieczna , jezeli ktos tym razem podesle mi najlepszy bios tu albo na maila alpen_100@tlen.pl . Chcialabym napisac na koniec , ze nie zauwazylam tu dobrego opisu , co do konfiguracji tego programu , rowniez ktos moglby podeslac mi na maila albo wyjasnic tu .

Z gory Dziekuje
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Dobra w taki razie od początku:
1) Zabronione jest udostępnianie biosu ponieważ jest on własnością firmy SONY
2) Jeżeli chcesz o tym porozmawić to na gg, przez maila albo pm ale nie pisz o tym na forum
3) Jeżeli chcesz żeby podać ci jakieś ustawienia to podaj najpierw jaki masz sprzęt bo takich uniwersalych ustawien według mnie nie ma wszystko zależy od tego jaki masz sprzęt
4) I staraj się tak nie denerwować jeżeli bartoL czy inny użytkownik będzie spamował albo nieodpowiednio się zachowywał ktoś z grupy zajmie się nim
Obrazek
biedronka1
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2006, 02:43

Post autor: biedronka1 »

Poszedl PW , ale cos odpowiedzi nie moge sie doczekac, choc jush nie raz byles na forum ...


edit.
Ok , doszedl PW . Dzieki .
A co do mojego sprzetu to mam taka machine :twisted:
Procesor : Athlon 2,5 ghz
Karta graficzna : Ati Radeon 9200 128mb
Ram : 512 mb pc400

Prosilabym o jak najlepsza konfiguracje dla mojego sprzetu .

Z gory Dziekuje
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

biedronka1 pisze:oczekiwalam na pomoc , a nie pouczenia z waszej strony.
A ja oczekuję że zanim napizesz posta przeczytasz regulami, albo choćby FAQ - w jednym i drugim jak byk pisze żeby nie zadawać pytań typu "Skąd ściągnąć BIOS" :!:
biedronka1 pisze:Bede wdzieczna , jezeli ktos tym razem podesle mi najlepszy bios tu albo na maila alpen_100@tlen.pl .
[...]
co do konfiguracji tego programu , rowniez ktos moglby podeslac mi na maila albo wyjasnic
Nie rozsyłamy nic na maila - co najwyżej informacje o konkursach. Jaki byłby sens isnienia strony/forum skoro wysyłalibyśmy wszysko na maile :?:
biedronka1 pisze:nie zauwazylam tu dobrego opisu
Bo nikt jeszcze nie wyskrobał opisu PCSX2. Na mnie nie patrz - nie jestem w stanie jednocześnie testować gier, robić screenów, odpisywac na forum, zajmować się tzw. życiem codziennym (praca, szkoła, dom etc) i pisać kilkustronnicowych tekstów. Możesz byc pewna że opis wyjdzie spod mojej klawiatury, ale w chwili obecniej z powodu braku czasu nie jestem w stanie go napisać.
2BII!2B
biedronka1
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2006, 02:43

Post autor: biedronka1 »

Piszesz , ze pozadna konfiguracje napiszesz Ty , ale mi obiecal Adult i cos nie dopelnia swojej obietnicy .Mam nadzieje , ze sie doczekam .
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jezeli Adult napisze tekst to z chęcią go opublikuje w serwisie. Na chwilę obecną doradzam cierpliwość bo:
1) są święta i wszyscy mają masę innej roboty
2) dobry artykuł nie pisze się w 5 minut.

Tak czy siak ciesz się wolnym, spędź ten czas z rodziną, wypoczij, wyświęc jaja... podejrzewam że niedługo po świątecznej gorączce artykuł się pojawi.

czirs
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Sorry że tak puźno odpisuję ale nie miałem za dużo czasu i nie bede miał za dorych wiadomości bo czegoś takiego jak zalecanej konfiguracji nie podam bo z tego co widze trzeba próbać różnych ustawien nie ma jakiś polecanych. Moge jedynie polecić ci żebyś wybrała plugin graficzny GSdx9 bo z tego co widze twoja karta nie jest za nowa.
Obrazek
ODPOWIEDZ