problem z pcsx2t.exe

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
kwasik
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 18:09

problem z pcsx2t.exe

Post autor: kwasik »

siema mam maly problem czekalem na ten emulator bardzo dlugo tak jak wy a kiedy go pobralem okazalo sie ze niedziala wszystko pienknie sie instaluje a kidy go wlanczam pojawia sie okienko Wystapil problem z aplikaca pcsx2t.exe i zostanie ona zamk co robi ?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

kwasik pisze:siema
Yo Jurek :)
kwasik pisze:kidy go wlanczam pojawia sie okienko Wystapil problem z aplikaca pcsx2t.exe i zostanie ona zamk co robi ?
Cóż...
1 ) Zainstalować najnowszą wersję DirectX9
2 ) Podać konfigurację sprzętąwą
3 ) Podać nazwy wtyczek z jakich korzystasz
4 ) Podać tytuły na których wiesza się emulator lub opisać
5 ) Upewnić sie iz ma się nowszą, bezproblemową wersję PCSX2
6 ) Upewnić sie iz ma się nowszą, bezproblemową wersję wtyczki dźwiękowej od peopsów
7 ) Upewnić sie iz ma się dobry BIOS.
8 ) pobrac biblioteki uruchomieniowe MS VC DLL ze strony domowej emulatora.

to by było na tyle przynajmniej na dobry poczatek :D
2BII!2B
kwasik
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 18:09

Post autor: kwasik »

sprawdze to zobaczymy co da sie zrobić właśnie niejestem pewien czy to niewina słabego procka bo mam Amd 1000mhz 512ram winfast 6600tD (400/700mhz)

A no właśnie na żadnym tytule mi sie niewiesza tak jak jest na stronie do pobrania tak go mam po instalacji zanaczam uruchom pcsx 2 i klapa

a jaka to poprawiona wersja emulatora ?

pobrac biblioteki uruchomieniowe MS VC DLL ze strony domowej emulatora. niemoge tego znaleść podaj link gdzie to pobrać
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Tu masz http://www.pcsx2.net/pcsx2download.php?aid=3237 nastepnym razem nie pisz dwóch postów pod rząd tylko edytuj poprzedni.
Obrazek
kwasik
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 18:09

Post autor: kwasik »

niestety mam problem nie jestem obeznany w tych sprawach i niewiem co czeba zrobić z tymi plikami powiec mi gdzie je wkleić bo ja niewiem bo mam pare gierek na ps2
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

kwasik pisze:niewiem co czeba zrobić z tymi plikami powiec mi gdzie je wkleić bo ja niewiem
Do katalogu głównego emulatora.
2BII!2B
kwasik
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 18:09

Post autor: kwasik »

Po zainstalowaniu Pcsx2 zaznaczam LAUCH Pcsx2 i pokazuje sie okienko w którym jest napisane Pcsx2 needs to be cofigured klikam na OK i pojawia mi sie ramka konfiguracji emulatora a nadrugim kopie to niewyskakuje !!!! odrau przechodzi do pełnych opcji emulatora a nie do konfiguracji .niewiem jak go poprawie konfigurować więc klikam na ok i nadal to samo Wystapil problem z aplikaca pcsx2t.exe wydaje m sie ze problem jest w pluningach ale niewiem jak go rozwiązać ma ktoś jakiś pomysł wkazówke czy rade
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

kwasik pisze:wydaje m sie ze problem jest w pluningach ale niewiem jak go rozwiązać ma ktoś jakiś pomysł wkazówke czy rade
A mnie się wydaje że problem jest w BIOSie (to równiez to okienko) >
a) masz BIOS?
b) jaka wersja? (musi byc inna niż SCPH1000X)
c) rozpakowałeś z arhiwum
d) do odpowiedniego folderu?
2BII!2B
kwasik
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 18:09

Post autor: kwasik »

biosa posiadam.
scph3004R
rozpakowany i umiesz czony w katalogu bios i emulator go widzi
niewiem cz to niewina procesora AMD DURON{tm} 1000mhz
w ktalogu emulatora jest folder ''inis'' gdy on jest pusty to pojawia sie Pcsx2 needs to be cofigured i pojawia sie okienko konfiguracji co robić? ciągle to samo Wystapil problem z aplikaca pcsx2t.exe co robić
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

kwasik pisze:biosa posiadam.
scph3004R
Raczej 30004R, ale OK.
kwasik pisze:procesora AMD DURON{tm} 1000mhz
Jeśli to jest Morgan to powinien wspierać podstawowy zestaw instrukcji -> MMX, SSE więc nie widze powodu dla którego CPU miałby powodować tu problemy. Emulator uruchomisz, prędkość będzie mizerna, ale uruchomisz.
kwasik pisze:pojawia sie okienko konfiguracji co robić?

1) Sprawdzić czy któryś z katalogów i jich zawartość nie mają atrybutu "Tylko do oczytu".
2) Uruchomić program i w momencie pojawienia się newralgicznego okna wybrać z list następujące wtyczki:
Grafika: GSdx9 0.9
Dźwięk: P.E.Op.S. SPU2 DSound Driver [przy czym tu należy uważać bo stara wersja pluginu powodowałe błędy i dobrze jest wpierw zaopatrzyć się w Downloadzie nową]
Kontroler 1/2: SSSSPSX PAD,
CDVD: Linuzappz ISO CDVD Driver
Dev: Null
USB: Null
FW: Null
oraz BIOS z listy rozwijanej
3) Zanim klikniesz w OK, warto skonfigurować wtyczki [przycisk Configure / Konfiguruj]
a) najpierw wideo:
- Windowed
- Direct3D
- Pixel Shader 1.4 (nie wiem czy Twoja karta obsługuje lepsze ustawienia lub wogóle obsługuje PS, ale jesli masz mozlliwośc wyboru to polecam na poczatek ustawić na PS1.4 )
- poniżej zaznaczasz "Linear texture..."
b) dźwięk:
- 0
- 2
- 0
- 0
- dwie pierwsze opcje zaznaczone
c) cd/dvd-rom -> wybrana wtyczka służy do gry z obrazów gier na dysku i nie wymaga konfiguracji. Ew możesz zmienić wtyczkę na null i uruchomić poźniej BIOS poleceniem {Uruchom > Uruchom}
4) Potwierdz zmiany klikając w OK
5) Gdy emulator przejdzie do okna głównego, dla pewności zamknij go i urchom ponownie

THE END :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ