Tekken 5 - wrażenia

Ogólne dyskusje na temat gier.
Sparda
Spammer
Posty: 5
Rejestracja: 03 stycznia 2006, 16:43

Post autor: Sparda »

ja ostatnio dużo nacinam w tekkena ale najbardziej to mi się tam podobają dupy nie powiem gdyby były prawdziwe to *** je chetnie :P
[mod="przez winter_mute"] Że co, proszę, słucham. bez wulgarnych zwrotów prosze. Pierwsze ostrzeżenie [/mod]
Stołek
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 26 stycznia 2006, 16:10

Post autor: Stołek »

Pomocy!!!
Mam tekkena 5 na ps2 i są tam nieodblokowane postacie
wiem ze zeby je odblokowac musze przejsc gre i wtedy odlokowuje sie jakas postac
ale gdy konsole wyłącze a potem znów włącze to postaci niema :cry:
Pomocy!!
z góry dzięki :D
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Aby zachowac zdobytych fighterow, powinienes zapisac stan gry na karcie pamieci. Co wiecej - powinenes zapisywac stan gry za kazdym razem, gdy poczynisz postepy w grze. Bez tego ani rusz, konsola sama z siebie niczego nie zapamieta.
Stołek
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 26 stycznia 2006, 16:10

Post autor: Stołek »

Dzięki :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Polecam właczyć opcje "autosave" dzięki czemu konsola wyręczy Cie w zapisywaniu stanu i za kazdym razem gdy zdobedziesz / odkryjesz / kupisz coś nowego.. lub wywalczysz pare exp ew. nowy level sama zapisze Twój postęp w grze.

Żeby nie pisać off-topica... wiem że niektórzy mnie za to zlinczują... ale TK5 sucks... SC3 RULEZ :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

winter_mute pisze:Żeby nie pisać off-topica... wiem że niektórzy mnie za to zlinczują... ale TK5 sucks... SC3 RULEZ
Nie widze powodu do linczowania. Seria SC [lacznie z PSXowym Soul Edge] od zawsze stala wyzej niz seria Tekken. Obie sa znakomite ale jedna lepsza od drugiej. I nie mowie tego jedynie z tego powodu, iz jestem fanatykiem machania bronia wszelaka. Ewolucja Soul Calibur'a przycmila The King of Iron First Tournament niemal w kazdym aspekcie.

BTW; offtopic? A po co? Zawsze mozna zalozyc osobny temat dla tego watku. Moze znajdzie sie ktos, kto zechce bronic starszego dziecka Namco. :]
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Hmmm skoro jestem już posiadaczem PS2 i T5 to dodam co nieco.
Co do tego T5 to najbardziej podoba mi się to że gra jest bardzo dynamiczna, są nowe postacie i ta bajeczna grafa (chodzi o tą mape z tymi białymi kwaitami) no i demo wymiata, fajnie to też zrobili z tym Story mode np. Brayan jak i Yoshimitsu jest dzieckiem Dr. Boskonovicha co powoduje że spotykają się.
Ogólnie nie jestem jakoś szczególnie zachwycony tym Tekkenem, może to dlatego że wyrosłem już z grania :lol:
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Tomi pisze:Ogólnie nie jestem jakoś szczególnie zachwycony tym Tekkenem, może to dlatego że wyrosłem już z grania :lol:
Wyrosnąć? Z grania?! To to jest możliwe?! :D nie wierze...
Ja zagrałem w Tekkena 5 na turnieju (pod Multikinem :P) i było świetnie. Winter ma troche racji z tymi "pęknięciami" ale jakoś trakcie rozgrywki to AŻ tak nie przeszkadza :P. Czekam na wersje pod PSP :)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zardon pisze:Czekam na wersje pod PSP
A ja czekam az ktoś mi kupi PSP... niby konsolka tanieje z miesiąca na miesiąc... jednak w moim przypadku cena wciąz jest za wysoka by prirytet zakupu przeskoczył nad takimi pozycjami jak DC, SS, PSX czy Xbox.
2BII!2B
słoik
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwietnia 2006, 14:55

Post autor: słoik »

no plansze są bardzo ładnie zrobione postacie tylko te customize lekko kuleje
i szkoda że w story mode nie można nabijać kasy aaaa i ta poryta mini gierka
devil within przeszłem ją raz bo sporą kase można dostać

edit: Autosave jest dobrym rozwiązaniem bo nie trzeba co chwile zapisywać stan gry mo kumpel moi że ma Jinpachiego ale z tego co słyszałem to nie jest grywalną postacią w tym Tekkenie tylko w Dark Resurection
ODPOWIEDZ