Final Fantasy VII pl Wersja 1.0

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry Final Fantasy VII w wersji na konsolę Sony PlayStation. Strona tłumaczenia: <a href="http://ff7pl.psemu.pl">ff7pl.psemu.pl</a>

Moderator: browar

browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Final Fantasy VII pl Wersja 1.0

Post autor: browar »

Witam. Nie będę się rozgadywał :P Po dłuższej przerwie na stronce pojawiła się finalna wersja tłumaczenia. Zainteresowanych zapraszam na stronę http://ff7pl.psemu.pl
Obrazek
R4Zi3L
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2006, 13:32
Kontakt:

Post autor: R4Zi3L »

jupi! super :D
greenmag

Post autor: greenmag »

no pewnie ze super 8)
prawie browar wam wyszykowal na dlugi wekend
nic tylko grac ...

milej gry :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Pobrałem, sprawdziłem, potwierdzam...
very nice work :D

zaraz wrzucę niusa.
2BII!2B
denciu
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 21:14
Kontakt:

Post autor: denciu »

Wow, jestem pod dużym wrażeniem, kawał dobrej roboty. Jeśli zamierzacie spolszczyć jeszcze jakąś grę to chętnie pomoge przy tłumaczeniu.
Nobuo Uematsu Rulezz!!
wolumin
User
User
Posty: 45
Rejestracja: 04 lutego 2006, 22:36

Post autor: wolumin »

Mam pytanko do browara. Czy w finalnej wersji jest już wszystko spolszczone??? I czy musiałeś przesuwać pointery czy starałeś się by tekst zajmował tyle samo miejsca co oryginalny??
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Nie, tekst nie zajmuje tyle samo miejsca.
A przetłumaczone jest wszystko z wyjąkiem nazw materii, nazw potworów i ich ataków.
Obrazek
greenmag

Post autor: greenmag »

browar pisze:A przetłumaczone jest wszystko z wyjąkiem nazw materii, nazw potworów i ich ataków.
ataki przetlumaczone sa tylko te ktorych mozna nauczyc sie za pomoca enemyskil'ow :D
alexvonrybka
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 18 stycznia 2004, 00:16

Post autor: alexvonrybka »

Na informacje o ukończeniu spolszczenia FF7 zapałałem chęcią zagrania ponownie w tą gre.
Przez Ciebie browar będę po raz 5 przechodził jedną z najlepszych gierek na PSX :D - dzięki.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

browar pisze:A przetłumaczone jest wszystko z wyjąkiem nazw materii, nazw potworów i ich ataków.
U mnie leżą jeszcze dwie problematyczne grafiki.
Jedna co prawda jest już zrobiona, ale ze względu na "wielokolorową paletę napisów" nie mam zielonego pojęcia czy po spatchowaniu napisy będą dobrze wyświetlane - browar musi to sprawdzić.
Drugi obrazek wciąż WIP - sporo tekstu, malutka czcionka (w zasadzie trzeba rysować literki px po px), spore róznice w długości oryginalnego i przetłumaczonego tekstu ergo.. muszę jeszcze nad tym posiedzieć.

edit: obrazki wstępnie rozpracowane....

wpisy usunięte
odpowidź na PW :D
2BII!2B
ODPOWIEDZ