Problem !!!!!!!!!!!!!

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry Final Fantasy VII w wersji na konsolę Sony PlayStation. Strona tłumaczenia: <a href="http://ff7pl.psemu.pl">ff7pl.psemu.pl</a>

Moderator: browar

Dragon ball maniak
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2006, 17:42

Problem !!!!!!!!!!!!!

Post autor: Dragon ball maniak »

Mam FF VII ale niestety w NTSC czy da sie zrobic tak żeby to spolszczenie poszło ?????? Pomyślałem sobie że może da sie jakośprzerobic z NTSC na PAL ale nie wiem jak jeśłi któś wie to prosze o pomoc z gór thx :)

P.S-jeśli ktoś ma FF VII PAL po angielsku to bardzo prosze o przesłanie na emaila mayday93@wp.pl

P.S.2-a jeśli ktoś zna strone to prosze o podanie jej :) i żeby to nie był torrent :twisted:
greenmag

Post autor: greenmag »

1. w faq jest o tym
2. my nie piracimy
3. 3cd na maila? - masz duza skrzynke mailowa
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dragon ball maniak pisze:Mam FF VII ale niestety w NTSC czy da sie zrobic tak żeby to spolszczenie poszło ?
Wydaje mi się że pujść to pujdzie choć nie wie m gdzie miałoby iść :D a tak na serio to wydaje mi się że zmiana nazwy patchy powinna umozliwić zaaplikowanie łatki i uruchomienie wersji PL, aczkolwiek różnice w tabelach mogą spowodować iz tekst będzie poprzestawiany, pojawią się dziwne znaki zamiast polskich liter... itd, itp.
Dragon ball maniak pisze:Pomyślałem sobie że może da sie jakośprzerobic z NTSC na PAL
System wyświetlania PAL/NTSC jak najbardziej, jednakże o przerobienie wersji gry powinienes pytać raczej naszych wschodnich sąsiadów, bo prostego sposobu zamiany US na UK nie ma.
Dragon ball maniak pisze:P.S-jeśli ktoś ma FF VII PAL po angielsku to bardzo prosze o przesłanie na emaila mayday93@wp.pl
A ja poproszę różowego słonia i PlayStation 7 :P

edit:
Dragon ball maniak pisze:2-a jeśli ktoś zna strone to prosze o podanie jej i żeby to nie był torrent
PS2. A jesli jeszcze raz coś takiego napiszesz to dostaniesz bana za wypowiedzi niezgodne z regulaminem
2BII!2B
ODPOWIEDZ