aggressive inline

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
kamil-k3
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2006, 11:30

aggressive inline

Post autor: kamil-k3 »

a więc mam problem z uruchomieniem aggressive inline na pcsx 0.9 z tego co mi się wydaje to da się tą gre uruchomic gdyż na jakiejś stronie był pokazany screen z tej gry tyle, że z pcsx 0.5 może wiecie jak to uruchomic? jczy i jakich pluginów trzeba użyc itp. z góry dzięki za pomoc....
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

kamil-k3 pisze:mam problem z uruchomieniem aggressive inline na pcsx 0.9 z tego co mi się wydaje to da się tą gre uruchomic
Ciężko cokolwiek stwierdzić - na oficjalnej liście kompatybilności nic nie ma na temat tej gry, a na forum jestes pierwszą osobą, która pyta o AI.
kamil-k3 pisze:z tego co mi się wydaje to da się tą gre uruchomic gdyż na jakiejś stronie był pokazany screen z tej gry tyle, że z pcsx 0.5
Hmmm, wątpie bo na 0.5 mało co sie uruchamiało [czytaj. głównie produkcje homebrew i BIOS konsoli]
kamil-k3 pisze:może wiecie jak to uruchomic?
Kupić PlayStation2, włozyc płytę do napędu i nacisnąć Reset.
2BII!2B
kamil-k3
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2006, 11:30

Post autor: kamil-k3 »

http://forums.ngemu.com/pcsx2-official- ... post650084 to jest link do screenu z tej gry w pcsx2 (trzeci post od góry)... a więc teraz możę uwierzysz że da się uruchomic tą gre przez emulator... a gdybym miał tyle kasy na konsole to bym sobie ją po prostu kupił i kupił tą gre i nie dawał takich tematów na forum... a więc jeszcze raz pytam wie ktoś może jak tą gre uruchomic?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dobra, mój błąd...

... aczkolwiek ze względu na brak wstecznej kompatybilnosci reszta pozostaje bez mian. Fakt, iż na wersji 0.5 pokazywało się logo poczatkowe nie oznacza iż gra będzie działać na v0.9... biorąc pod uwagę iż nie ma żadnych informacji iz tytuł jest grywalny - zarówno w liście kompatybilności, na EmuForum jak i na naszym forum - z przykrością pozostaję przy swoim stanowisku.

Oczywiście możesz próbować uruchomić gre:
- zarówno na GSdx9 jak i ZeroGS
- plus peops spu
- plus skip video patch
- plus granie z obrazu płyty na Linuzappz ISO CDVD
... ale żadnej gwarancji na uruchomienie AI nie ma.
2BII!2B
ODPOWIEDZ