Xebra cracked

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Xebra cracked

Post autor: winter_mute »

Co prawda od marca piekielny doktorek milczy jak zaklęty, ale jego emulator o wpadającej w ucho nazwie Xebra ma się całkiem nieźle o czym świadczyć mogą choćby poniższe screeny >
Obrazek Obrazek Obrazek
Kliknij na rysunek by go powiększyć
Niektórych ucieszyć może również fakt, iż na łamy PSEmu.pl trafia kolejny artykuł poświęcony właśnie aplikacji Dr Hell’a. Jeśli więc nie miałeś dotychczas szczęścia z tym emulatorem, gorąco zachęcam do lektury tekstu w którym opisano zarówno poszczególne opcje programu jak i sposób uruchomienia gier za jego pomocą.
2BII!2B
malpka
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2006, 16:17

Post autor: malpka »

Gratuluję, pełne poświęcenie. Zastanawiam się jedynie czy ktoś używa tego emu. Osobiście gram na ePSXe 1.5.2 i 1.6, oraz z drobnymi wyjątkami SSPSX (np. Future Cop L.A.P.D.) i to wystarcza mi całkowicie.
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

mam nadzieje ze wyjdzie jakas nowa wersja ePSXe no i przydałyby sie nowsze wersje pluginow najlepiej grafy i dzwięku... a swoja droga to ta Xebra według mnie to pod wzgledem grafy kicz ale jezeli chodzi o wstawki filmowe to chyba jest lepsza od innych emu PSX'a choc to tylko moje zdanie :wink:
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
ODPOWIEDZ