Beats of Rage - ściąganie

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Meetos
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 27 maja 2005, 14:17
Kontakt:

Beats of Rage - ściąganie

Post autor: Meetos »

Witam
Drodzy użytkownicy forum - plzzz bo już staje na rzęsach. Mam już PCSX2 - menu się odpala itp. Mam FFX ale nie mam nic oprócz ciemności. Winter_mute polecił mi abym sprawdził Beats of Rage-czy all jest ok z moją emulacją- podał link z tej stronki i ... nic. Tutaj: http://www.senileteam.com/downloads.php?d=9
nie mogę tego ściagnąć na PS2.
HElp! Czy mógłby ktoś i podać działający link? lub pomóc jakos inaczej.?
FFX czeka! Zrozumcie to .... :(
eeee jestem Zrozpaczony :|
... Pamiętaj, Strach jest Twoim jedynym Przewodnikiem tam, gdzie Cienie kryją ... Śmierć ...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mirror 1 działa tylko ma wyczerpany limit na ten miesiąc, co mnie wcale nie dziwi przy pliku ważącym 65MB, u nas kilku megowe pliki generują kilkunasto- czasami kilkudziesięcio-gigowe obciążenie.

Tak czy siak:
BoR dla PS2 można znaleźć również na >
http://ps2emu.dcemu.co.uk/ps2bor.shtml
http://ps2bor.ps2-scene.org/downloads.htm
ale nie jestem pewien czy to ta sama wersja co na stronie teamu Senile.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Meetos
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 27 maja 2005, 14:17
Kontakt:

Post autor: Meetos »

Witner - pewnie już to czytałes ale co tam - jesteś WIELKI :) thx. Teraz tylko muszę poczekać aż będe w domu i się okaże cała prawda o mojej konfiguracjo PCSX2.
Aha - czy po rozpakowaniu te pliki muszę wrzucić do jakiegos szczególnego katalogu w PCSX2 czy poprostu do głównego wrzucić sam bor.elf?
... Pamiętaj, Strach jest Twoim jedynym Przewodnikiem tam, gdzie Cienie kryją ... Śmierć ...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Meetos pisze:czy po rozpakowaniu te pliki muszę wrzucić do jakiegos szczególnego katalogu w PCSX2 czy poprostu do głównego wrzucić sam bor.elf?
Z tego co widze to jest całkowicie inna wersja - ta ze strony Senile była gotowym do wypalenia obrazem. Natomiast tutaj - bor.elf to tylko plik wykonywalny gry (odpowiednik windowsowego *.exe). Jak napisano w readme do poprawnego działania będziesz potrzebował także pliku z danymi "bor.pak", który możesz wyciągąć z wersji PC,
http://www.senileteam.com/downloads.php?d=1
lub jakiejś modyfikacji
http://borrevolution.vg-network.com/cmods.htm
Podejrzewam również, że będziesz musiał przygotować obraz z grą - do tego celu proponuje zaopatrzyć się w program cdgenPS2.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Meetos
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 27 maja 2005, 14:17
Kontakt:

Post autor: Meetos »

ok mam bor.pak, bor.elf, cdgenPS2 i .... :|
Robił już to ktoś?
... Pamiętaj, Strach jest Twoim jedynym Przewodnikiem tam, gdzie Cienie kryją ... Śmierć ...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Co prawda nie bawiłem się jeszcze tym plikiem ale może by tak
utworzyć plik bootujący SYSTEM.CNF o następującej zawartości >

Kod: Zaznacz cały

BOOT2 = cdrom0:\BOR.ELF ;1
VER = 1.0
VMODE = NTSC
a następnie w cdgenPS2 utworzyć obraz zawierający:
1) SYSTEM.CNF
2) BOR.ELF
3) BOR.PAK
kolejność plików nie jest przypadkowa - wrzucaj tak jak podałem powyżej.

Co więcej, jak pisałem powyżej nie bawiłem się jeszcze w ten sposób, dlatego nie gwarantuje że to zadziała :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Meetos
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 27 maja 2005, 14:17
Kontakt:

Post autor: Meetos »

OK zrobiłem tak:
1.zrobiłem plik system.cnf wg zaleceń
2. wszystko (bor.pak, bor.elf, system.cnf) zapisałem przez UltraISO jako bor.iso
2a jw tylko jako plik .ps2

I jest pewna dziwna sprawa. BOR.ISO ma 59MB a BOR.PS2 ma 37KB :|
Narazie nie mam możliwoście tego sprawdzenia czy będzie chodzić czy nie - dam znać jutro.
... Pamiętaj, Strach jest Twoim jedynym Przewodnikiem tam, gdzie Cienie kryją ... Śmierć ...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie, nie, nie... Źle, źle, źle
czy ja wspominałem cokolwiek o Ultra ISO? Oczywiście można utworzyć obraz za jego pomoca, ale w takim przypadku niezbędne są odpowiednie ustawienia których oczywiście nie pamiętam...

zamiast tego zauważ że w cdgenPS2 znajduje się zarówno przycik z ikonką płytki i napisem IMG (po lewej stronie okna) oraz opcja w menu {File > CreateCD}.

Może komuś w przyszłości przyda się ta informacja więc nadmienię tylko że pliki *.cnf są rozpoznawane przez windows jako "Szybkie wybieranie" i nie da się ich otworzyć a tym bardziej edytować. tak więc aby utworzyć taki system.cnf nalezy:
a) wpierw utworzyć plik system.txt
b) utworzyć/wkleić/zedytować jego zawartość
c) a następnie zmienić rozszerzenie z "txt" na "cnf"
2BII!2B
Awatar użytkownika
Meetos
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 27 maja 2005, 14:17
Kontakt:

Post autor: Meetos »

No spoko - system.cnf tak właśnie zrobiłem - z pliku txt (tyle to wiem ;) )
A ikona o której wspominasz to jest sktót od Zapisz obraz.
Ok wykonałem to raz jeszcze i zapisałem obraz poprzez cdgenPS2 jako xxx.iso.
Powinno być ok.

Witam ponownie.
NO i nic. Jedyne co mi sie odpaliło to logo BOR i jakaś informacja informująca że jest to za free itp. i to wszystko :| Aha i to info pokazało mi się po odpaleniu gry z pliku bor.elf z jednego linku którego wyrzej Winter umieścił.
Obrazy które potworzyłem nie odpaliły :|
AGh!!!
... Pamiętaj, Strach jest Twoim jedynym Przewodnikiem tam, gdzie Cienie kryją ... Śmierć ...
ODPOWIEDZ