Mortal Kombat Deadly Alliance

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Szarkan
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2006, 23:58

Mortal Kombat Deadly Alliance

Post autor: Szarkan »

Witajcie wszyscy mam problem z uruchomieniem gry MK:DA na emulatorze
Pcsx2 v0.9 a mianowicie ustawiłewm emulator tak jak jest podane na stronce konfiguracji i gra uruchamia się i działa do momentu wybotu postaci potem mam czarny ekran w momencie wyboru planszy i podczas samej walki słysze że walka się rozpoczyna ale nic nie widac prosze powiedzcie dlaczego tak się dzieje bo na serii MK mi najbardziej zależy
mam sprzet
Athlone 2000+
GF FX 5500 ultra edition
1024 MB RAMu
HDD WD caviar 40 GB
windows xp home edition
z góry dzieje
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1) masz zainstalowane wszystkie niezbędne sterowniki
2) podaj ustawienia CPU emulatora
3) podaj ustawienia wtyczki wideo.
2BII!2B
Szarkan
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2006, 23:58

Post autor: Szarkan »

Witaj dzieki że odpowiedziałes ale juz mi się udało odpalić poprostu miałem uszkodzony emulator ale i tak to działa strasznie wyglada pieknie ale działa max 1 fps powiedz czy na tym sprzęcie co Ci napisałem to nie bedzie lepsze ????? a poza tym dogrywam nowe pluginy a emulator ich nie widzi możesz też powiedzieć co z tym zrobic
dziki trzymaj
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Szarkan pisze:Witaj dzieki że odpowiedziałes ale juz mi się udało odpalić poprostu miałem uszkodzony emulator ale i tak to działa strasznie wyglada pieknie ale działa max 1 fps powiedz czy na tym sprzęcie co Ci napisałem to nie bedzie lepsze ?
Jak zrzucisz grę na dysk i wyłączysz wszystkie aplikacje i niepotrzebne procesy działające w tle to zyskasz pare fps'ów. Jednakże Twój procek i k. grafiki pozostawia wiele d życzenia więc na jakąś drastyczną poprawę bym nie liczył.
Szarkan pisze:a poza tym dogrywam nowe pluginy a emulator ich nie widzi możesz też powiedzieć co z tym zrobic
Jakie nowe pluginy? Podaj proszę nazwy.
2BII!2B
Szarkan
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2006, 23:58

Post autor: Szarkan »

gpuPeteOpenGL.
gpuPeteOpenGL2
gpuPeteD3D

pobrałem je z tej stronki może nie wszystkie to pluginy grafiki bo plugin pada mi widzi i całą reszte tez
dzieki
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

pobrałem je z tej stronki może nie wszystkie to pluginy grafiki bo plugin pada mi widzi i całą reszte tez
Może dlatego że to są wtyczki dla emulatorów PSXa (np. ePSXe, SSSPSX itd.) a nie dla emulatorów PS2 tj. PCSX2
2BII!2B
Szarkan
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2006, 23:58

Post autor: Szarkan »

a powiedz mi jeszcze jedno czy na karcie grafiki ATI RADEON 9600 XT gry bedą chodzić w miare dobrze by mozna bylo zagrac bo mysle że reszta moze byc taka jaka jest
dzieki
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Szarkan pisze:a powiedz mi jeszcze jedno czy na karcie grafiki ATI RADEON 9600 XT gry bedą chodzić w miare dobrze
Na bank będą będa chodzić, z pewnością lepiej niż na Twoim FX5500, ale czy dobrze?
Po pierwsze R9800XT jest na AGP i nie ma bata by obrobiła tyle danych karty PCI-E, ale na to chyba nic nie poradzisz. Po drugie nie obsługuje Pixel Shader 3.0 - jak większość kart na PCI-E. Po trzecie ma jedynie częściową obsługę DX9 i podejrzewam że część opcji wykorzystywanych w ZeroGS nie będzie działać.
Szarkan pisze:mysle że reszta moze byc taka jaka jest
Myślę, że masz za cienki procek - 2GHz w dodatku jak podejrzewam Athlon XP bez obsługi SSE2... Spójrzmy prawdzie w oczy - dobry procek to rzecz podstawowa jeśli mowa o emulacji PS2.
2BII!2B
ODPOWIEDZ