FF7 - pomocy

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
JaStRzAb

FF7 - pomocy

Post autor: JaStRzAb »

Podczas ataku Wepona na drugim CD zacian mi sie gra (gdy ma juz zostac wystrzelony... wiadomo co. Wiecie moze co mozna na to poradzic z gory thx.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

A CD z FF nie jest przypadkiem porysowany?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie pisałem wcześniej tylko ze względu na fakt, że całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Tak samo jak on podejrzewam, że jest to wina płytki [prawdopodobnie jakaś brzydka rysa]... Nie zawadzi więc zrzucić grę do ISO. Jesli zrobisz to za pomocą dobrego softu obok przyśpieszenia emulacji zapobiegniesz problemowi o którym piszesz i powinieneś bez problemu przejść przez moment w którym się obecnie zaciołeś...

... sprawdź czy to pomoże, a jeśli nie to pomyślimy nad innym rozwiązaniem.
2BII!2B
JaStRzAb

Post autor: JaStRzAb »

hmmm probowalem i w ten sposob ale i to nie wyszlo dzisiaj kolega ma mi ten moment przejsc moze sie uda :>

c.d. >
Nadal nic nie wychodzi! Czy ktos z tu obecnych przechodzil FF 7 na ePSX-ie?? (gra dziala dobrze na PSX-ie i zrobilem tez jej kopie. Nadal nic nie pomoglo) .
HELP!!!!!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jest jeszcze jedna możliwość - problem z danymi subkanałowymi...
Zrzuć grę do ISO za pomocą CloneCD (było już o tym kilkakrotniew na forum, poszukaj - dowiesz się co i jak)
i za pomocą PEOPS CDR zrzuć dane subkanałowe do plików SBI/M3S
Włacz też niezbędne sgf`y (special game fixy) w ustawieniach pluginów: dźwiękowego i wideo
Czy ktos z tu obecnych przechodzil FF 7 na ePSX-ie
TAK - bez problemów :!:
2BII!2B
ODPOWIEDZ