DBZ: Tenkaichi

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
marcin66205
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:51

DBZ: Tenkaichi

Post autor: marcin66205 »

prubowałem włoczyć gre Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi emulatorem PCSX2 przeczytałem artykuł z waszej strony o PCSX2 i zrobiłem to co tam pisze na samym końcu pisze że trzeba sformatowanie memorek, w tym celu:

jako wtyczkę cddvd ustawiamy CDVDNull Driver
z menu wybieramy {Uruchom > Uruchom}

gdy to zrbiłem pojawiły mi sie dwa komunikaty: Supported pixel shader version is too low!
Supported: 0.0
Selected 1.0

a drugi:
błąd otwierania wtyczki GS
klikłem ok i nic sie nie włonczyło i nie wiem co mam zobić
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Co masz zrobić? To proste:
Podaj informacje o swoim sprzęcie. (jak niby bez tego można ci pomóc?)
Prawdopodobnie masz za słabą karte graficzną lub coś ze sterownikami nie tak.
Obrazek
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Temat przeniesiony.
A teraz do sedna sprawy z tego co piszerz wynika wprost że twoja karta graficzna nie obsługuje shaderów w wersji 1.0 a jest wymagana żeby cokolwiek próbać grać.
Obrazek
Peter180
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 czerwca 2006, 14:18

Post autor: Peter180 »

Hmmm... moze i niepotrzebnie napisalem tutaj tego posta ale mam nadzieje ze ktoś mi pomoże bo; mam na kompie obraz ISo owej gry DBZ BT i emulator pcsx2 z biosem europe v01.60 i jak pewnie sie domyslacie gra jest nie grywalna u mnie (ok 1-2fps w trakcie samej rozgrywki). Czy to wina samego sutawienia emulatora (jak tak to co byscie ustawili najwazniejszego - pewnie jest to w FAQ) albo sam komp nie wytrzymuje a przeciesz nie jest taki zły (mój komp jak by co to; ATH 2,2 GHz bo podkrecony juz, 1024 pamieci Kingstona w dualu oczywiście, GF 6600GT i jak cos jeszcze potrzzbne do podania to mowcie....
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Niestety, aktualnie więcej fps w rozgrywce nie wyciągniesz. Taki emulator.
Obrazek
Peter180
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 czerwca 2006, 14:18

Post autor: Peter180 »

Jezu- serio, nawet jak bym mial mocniejszego kompa tak ok Ath 64 3500+, tyle samo ramu i grafike no powiedzmy GF 7600... Albo to sama gra jest taka bo przeciesz inne gry sa grywalne na takim sprzecie
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Jeżeli byś miał taki sprzęt , to może byś i wyciągnął dodatkowe 3-5 fps. Zostaje tylko FF - to chyba jedyna gra 3D w której jest nieco więcej fps (z tego co pamiętam ze 20). Emulator jaki jest taki jest, lepsze to niż nic.
Obrazek
ODPOWIEDZ