FFX-2

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Jankes
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:14

FFX-2

Post autor: Jankes »

Wiem.. noob ze mnie. .ale w tym temacie to Cienki jestem.. zrobiłem wszystko tak jak trzeba (takamam nadzieje i mam takie coś) jedyne co działa to menu gry.. i tyle x[ staram się wyczytać coś z waszego forum.. i wywnioskować .. ale jak pusty byłem tak jestem.. mozę ktoś pomoże ..


Tak propo.. to zainwestowałem i kupiłem finala na Allegro.. (żeby nei było że na piracie jade ;])http://img388.imageshack.us/my.php?image=14uo1.jpg
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jankes pisze:Wiem.. noob ze mnie. .ale w tym temacie to Cienki jestem.. zrobiłem wszystko tak jak trzeba (takamam nadzieje i mam takie coś) jedyne co działa to menu gry.. i tyle x[ staram się wyczytać coś z waszego forum.. i wywnioskować .. ale jak pusty byłem tak jestem.. mozę ktoś pomoże ..
Hmmm, nie sądze. Masz nieaktywny patch - wskazuje na to choćby obrazek do którego link podałeś.
2BII!2B
Jankes
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:14

Post autor: Jankes »

Ale z tym mam problem.. bo próbuje znaleść to CRC ale jak mam włonczoną konsole i włanczam gre to program siewiesza ; :( a bez konsoli rusza normalnie.. i jak mam to znaleść ;(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jankes pisze:Ale z tym mam problem.. bo próbuje znaleść to CRC ale jak mam włonczoną konsole i włanczam gre to program siewiesza
Pierwsze słysze - mówisz o opcji Enable Console :?: skopij prosze na forum log widoczny przy zawieszaniu się emulatora.. może być bezpośrednio z konsoli bądź pliku "..\Pcsx2\logs\emuLog.txt"...
2BII!2B
ODPOWIEDZ