Skip Vido Patch + DBZ Budokai (1,2,3)

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Skip Vido Patch + DBZ Budokai (1,2,3)

Post autor: Ravven »

Siemka! Czy ktoś z was próbował robić SVP dla Budokai ?? Ja nie moge znalezc odpowiedniej linii w pliku SL*** żeby to zrobić. Chciałbym poznać doświadzczenia innych użytkowników z tym problemem. Oczywiście o ile takowe są... ;)
Obrazek
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Nigdy tego nie robiłem.... ale jak sie to zrobi to co to da ?? zwiększy fps-sy ten SVP czy co :lol: ?? aha i mam takie oddzielne pytanie czy Budokai 2 chodzi tak samo jak budokai 3 czy lepiej ??
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

Po prostu będzie omijał intro...
Obrazek
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Aha a odpowie ktos na moje pytanie :oops: Czy Budokai 2 chodzi lepiej niż Budokai 3 ???? bo właśnie ściągam Budokai 2 i chce wiedzieć czy sobie pogram w walce przy większych fps/s ???
Master Axar
Junior
Junior
Posty: 24
Rejestracja: 04 stycznia 2005, 15:42
Kontakt:

Post autor: Master Axar »

wedlug mnie to bede chodzic tak samo...czyli wolno na przecietnym komputerze,ale jesli zalezy ci na dbz na pcsx2 to narazie tylko bym polecil budokai 1 nawet szybko chodzi na kompie athlon 2500+,256 ram, i gf 4mx wyciaga 19 fps (w porywach) ale da sie grac,no i nie ma brakow w grafice
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

:shock: :shock: Budokai 1 chodzi 19fps/s !!!!!! w walce ??? Master Axar powiedz ile na tym komputerze wyciągnie Budokai 1 .........
Karta Graf. --> Radeon 9200 SE
Procesor---> Intel Celeron 2.4
Ramy ---> 512 DDR
Sterowniki z 2004 roku i Direct 9.0c...... ale nie chodzi mi o menu tylko o walke .. ile fps wyciągnie w walce :D
Master Axar
Junior
Junior
Posty: 24
Rejestracja: 04 stycznia 2005, 15:42
Kontakt:

Post autor: Master Axar »

Nie wiem ie moze wyniesc sybkosc emulacji na tym sprzecie poniewaz athlon ma wieksza moc obliczeniową niż celeron jak chcie to poprosze kumpla to nagra filmiz z emulacji Budokai 1 na tym sprzecie
Kosiara
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 lutego 2005, 12:07

Skip Vido Patch + DBZ Budokai (1,2,3)

Post autor: Kosiara »

Master Axar podaj konfiguracje jak masz skonfigurowany emulator, ze tak szybko tobie działa Budokai 1, bo u mojego kumpla dochodzi max do 4-5. Prosze. Jego hardware to: Athlon 2700+, 512 MB Ram i Radeon 9200 SE
Kosiara
Awatar użytkownika
Spojler
Junior
Junior
Posty: 26
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 22:55

Post autor: Spojler »

A z czego odczytywał tego Budokaja?? Jak z napędu DVD to przerombane jest sam sprawdzałem....

Uzyskałem dodatkowe 5 fps przez wyłączenie zbędnych procesów w windowsie i graniu na obrazie płyty z dysku.....
ODPOWIEDZ