Problem z GT3 i GT4

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
m3nt4L
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 25 lipca 2006, 14:16

Problem z GT3 i GT4

Post autor: m3nt4L »

Posiadam Gran Turismo 3(byla w pudelku z ksiazeczka wygladala na orginalke :P) i Gran Turismo 4(pirat). Konfiguracje ustawilem wedlug artykulu na tej stronie(chociaz nie wiem czy dobrze Cdvdrom mam teraz CDVDnull). Wlanczam najpierw GT4 i wszystko pieknie sie uruchamia az do pokazania sie menu gdzie mamy do wyboru Browser i System Configuration a z tego co mi sie przypomina z PS2 to te menu pojawialo sie kiedy zadnej gry nie bylo w DVDrom'ie. To samo mam kiedy wsadzam do swojej nagrywarki DVD albo DVDrom'u orginalne GT3

DLACZEGO TAK SIE DZIEJE :? :?: :?: :?: :(


JEZELI MAM ZLE USTAWIENIA I WIE KTOS JAK MI POMOC Z GORY DZIEKUJE
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

m3nt4L pisze:Konfiguracje ustawilem wedlug artykulu na tej stronie(chociaz nie wiem czy dobrze Cdvdrom mam teraz CDVDnull)
Źle. Z pomocą tego plugsa nie uruchomisz żadnej komercyjnej gry... co najwyżej Homebrew i BIOS.
m3nt4L pisze:Wlanczam najpierw GT4 i wszystko pieknie sie uruchamia az do pokazania sie menu gdzie mamy do wyboru Browser i System Configuration a z tego co mi sie przypomina z PS2 to te menu pojawialo sie kiedy zadnej gry nie bylo w DVDrom'ie.
Bo masz ustawiony plugin CDVDNull - przeczyaj opis emulatora, bo jest w nim dokładnie objaśnione kiedy, jakie pluginy uzywac.
m3nt4L pisze:Gran Turismo 4(pirat)
Aby uruchomić GT4 musisz posiadać oryginał - pirat, backup i inne kopie nie ruszą.
2BII!2B
m3nt4L
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 25 lipca 2006, 14:16

Post autor: m3nt4L »

Dzieki za rade. Z odtwarzaniem jest spoko ale po uruchomieniu jak sie wczytuje gra a pozniej wybiera sie w jakim jezyku chce gre to daje english i lipa jest czarne tlo i sie juz nie wczytuje. Przy tym wybieraniu obraz miga. Przeczytalem o pluginie graficznym czyli GSdx9 zrobilem i dalej to samo. Plugin do dzwieku ustawilem i tez tak sie dzieje. Bios'a ustawilem USA v01.60

Chociaz cos jeszcze zauwazylem ze jak ustawiam GSdx9 i daje test to pisze ze
plugin zglasza ze nie bedzie mogl pracowac.

Moj komputer spelnia minimalne wymagania:
Athlon XP+2000
512 MB RAM
Radeon 9100 128mb(obluguje pixel shader 1.4)


Wiec jaka jest przyczyna moze cos z grafika :?: :?: :?: :?: :?
ODPOWIEDZ