Bios PS2

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
K44-Pitek
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 25 lipca 2006, 17:37

Bios PS2

Post autor: K44-Pitek »

Witam, jestem nowy na forum, nie wiem jak uzyskac Bios PS2, jest taka mozliwosc by ktos moglby mi wyslac link z takowym plikiem uzywajac opcji PM? Bylbym bardzo wdzieczny, jezeli tego typu temat juz istnieje to z gory przepraszam ale uzywajac opcji szukaj nie uzyskalem odpowiedzi na moje pytanie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Forum to nie wszystko. Klik.
FalcoRulesgog
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2006, 12:22

Post autor: FalcoRulesgog »

tu masz emulator bios i pluginy
http://nie.przeczytalem.regulaminu
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Kolejny taki wybryk = ban.
K44-Pitek
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 25 lipca 2006, 17:37

Post autor: K44-Pitek »

Skad mam wziasc Bios PS2 jezeli nie mam konsoli?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

K44-Pitek pisze:Skad mam wziasc Bios PS2 jezeli nie mam konsoli?
Szczerze powiedziawszy to nie nasze zmartienie bo w świetle obowiązujacego prawa jesli nie posiadasz konsoli to jednocześnie nie możesz posiadać legalnej kopii BIOSu. A pytania o pozyskiwanie nielegalnego oprogramowania (tudzież o linki do niego) są zabronione przez regulamin serwisu. EoT
2BII!2B
K44-Pitek
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 25 lipca 2006, 17:37

Post autor: K44-Pitek »

Chodzilo mi tylko o jeden link na PW, dyskretnie, po drugie watpie zeby wszyscy na tym forum grali na emulatorze PS2 i mieli konsole w domu. Czyli jezeli nie mam konsoli to mam sobie odpuscic?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

K44-Pitek pisze:Chodzilo mi tylko o jeden link na PW, dyskretnie,
Publiczna prosba o dyskretna PM z linkiem-niespodzianka do nielegalnego stuffu w srodku, to chyba lekka przesada. Juz nie mowiac o tym, ze dyskrecji tu tyle, co rozumu w swini.
pod drugie watpie zeby wszyscy na tym forum grali na emulatorze PS2 i mieli konsole w domu.
Ja rowniez watpie, ale niestety nie mam mozliwosci inwigilacji, ani tez nie zamierzam rozliczac kazdego z osobna z tego, czym afiszuje sie tutaj, a co czyni w praktyce.

Emulacja, to bardzo delikatna kwestia, jesli wziac pod uwage czesc kodeksu karnego, mowiaca o ochronie praw autorskich wzgledem multimediow, etc. Poniewaz jednoglosnie opowiadamy sie za potepianiem ogolnie pojetego piractwa software'owego i hardware'owego, czego wyrazem jest chociazby odpowiedni paragraf w regulaminie, pomoc w wyzej wspomnianej kwestii nie zostala ani nie zostanie ci udzielona.

Na tym forum TRZEBA zaakceptowac pewne zasady. Jedna z nich zakazuje podawania odnosnikow do BIOSow systemowych - nie ma nad czym debatowac. Twoja sprawa, czy bedziesz w zgodzie z miedzynarodowym prawem czy tez nie. Jednakze w obliczu wybrania drugiej opcji, nie oczekuj od nas pomocy.
K44-Pitek pisze:Czyli jezeli nie mam konsoli to mam sobie odpuscic?
Sam odpowiedz na postawione przez siebie pytanie i wyciagnij odpowiednie wnioski. Jezeli moje zdanie ma jakies znaczenie, odpowiem - tak, odpusc sobie lub znajdz inne rozwiazanie.
K44-Pitek
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 25 lipca 2006, 17:37

Post autor: K44-Pitek »

Mozesz mi podac numer twojego gadulca na PW?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie uzywam GG. Temat zamykam, bo zrobil sie straszny off-topic.
Zablokowany