Tekken 3 dziala ale.....

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
ruski
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2005, 11:58

Tekken 3 dziala ale.....

Post autor: ruski »

mam epsx1.6 tekken dziala online i po lanie, uzywam pluginu cyberpad1.4
jednak mam problem bo w singlu gra odpala sie normalnie w pelnym ekranie ale po lanie lub necie uruchamia sie w scietym oknie i nie widac czesci obrazu. wstawilbym fotke ale nie wiem jak ;/[/img]
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Jak wystąpi ten "błąd" , naciśnij Escape, a potem run>>>Continue... powinno być gut ;P
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ruski
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2005, 11:58

dzieki stary pomoglo

Post autor: ruski »

czy ktos jest chetny na zagranie w tekkena3 pisac na GG 1785056!!!!!!!!!
Tekken 3 (US/C) - SLUS-00402
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Ja bym był chętny... ale uwierz w moje słowa i odpuść sobie ;)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Post autor: franz88 »

jak sie ustawia tekkena3 zeby po lanie grac??? bo niawet niewiedzialem ze idzie w sieci grac
ruski
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2005, 11:58

Post autor: ruski »

po lanie tak samo jak po necie. jak chce grac po lanie to wchodze na jakis serwer albo odpalam serwa kailery potem epsxe wpisuje swoje ip i koles ktury sie laczy wpisuje moje ip i hula
bati cykasz sie zagrac???? no coz mecz dalej kompa :>
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ja bym był chętny... ale uwierz w moje słowa i odpuść sobie
vs.
bati cykasz sie zagrac???? no coz mecz dalej kompa :>
IMO to nie jest kwestia pietra. Grając w Tekken'a online należy spodziewać się licznych desynhronizacji i lagów, które utrudniają prowadzenie uczciwej / równej / normalnej rozgrywki. I dlatego w wiekszości przypadków lepiej sobie odpuścić taki rodzaj rozgrywki na rzecz zwykłego młócenia przed TV (w trybie multi ofkoz).
ruski
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2005, 11:58

Post autor: ruski »

gralem w sieci i dziwne akcje byly, np ja juz wygralem 2 rundy a kolega jeszcze gral albo ja gralem runde 2 a on 3, czy nie da sie jakos zapobiec temu. Fakt ze tylko mozna bylo spokojnie zagrac jedna dwurundowa walke potem rozne klocki sie robily :]
DuMiaN
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 06 grudnia 2005, 23:24
Kontakt:

Post autor: DuMiaN »

W Tekkena 3 można jak najbardziej grać online i to bez żadnych problemów typu desynchronizacja (znaczek Out Of Sync w prawym górnym rogu ekranu). Wystarczy poprawnie skonfigurować emulator (najlepiej identycznie jak drugi gracz). Jeżeli chodzi o lagi to zależy to głównie od serwera na którym gramy. Zainteresowanych tematem gry online na ePSXe (narazie głównie w Tekkena) zapraszam na www.honmaru.xt.pl, stronę poświęconą rozgrywkom sieciowym oraz organizacji turniejów online na Kaillerze.

PS. Sory za odkopanie tak starego tematu ale natknąłem się na niego przypadkiem i musiałem dodać swoje 3 grosze, aby w razie gdy ktoś inny też tutaj trafi nie zraził się (niesłusznie zresztą) do gry online na ePSXe :wink:
Obrazek
ODPOWIEDZ