Złodziejstwo na eBayu

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry Final Fantasy VII w wersji na konsolę Sony PlayStation. Strona tłumaczenia: <a href="http://ff7pl.psemu.pl">ff7pl.psemu.pl</a>

Moderator: browar

Co sądzicie o tym postępku?

Czas głosowania minął 19 sierpnia 2006, 17:46

ZABIĆ CWELA
2
50%
SPALIĆ CHATE
2
50%
WALIĆ TEGO PEDAŁA "madafaker19"
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 4

zloty742
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2006, 15:52

Złodziejstwo na eBayu

Post autor: zloty742 »

: Na eBayu znalazłem jakiegoś frajera, który sprzedaje spolszczone gry i sprzedaje je za 20zl.

Kod: Zaznacz cały

http&#58;//search.ebay.pl/_W0QQsassZmadafaker19QQhtZ-1

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Jestem bardzo, a to bardzo zniesmaczony tym co ten pier***ony pedał zrobił. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Spojler
Junior
Junior
Posty: 26
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 22:55

Post autor: Spojler »

Ja bym mu zrobił najazd na hate :twisted: :twisted: :twisted:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie dość że delikwent sprzedaje pirackie kopie gier (bo cięzko uwieżyć by puszczał kilkupłytowe oryginalne FF9 za 20zł) to jeszcze kradnie łatki...
Na swoje nieszczęście podał mail i nr telefonu >
Więcej informacji pod numerem tel. 606 082 961
lub e-mail rpgfun@wp.pl
proponuje na dzień dobry powiadomić autorów tłumaczeń i zasypać jedno i drugie medium wiadomościami o treści "jesteś złodziejem !! jesteś złodziejem !! jesteś złodziejem !!" :)
2BII!2B
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Jest mi autentycznie przykro. Gdyby nagrał to stu kolegom - nie miałbym nic przeciwko temu. To jego sprawa. Ale ten burak próbuje sobie na tym zarobić. Nie przypominam sobie aby którykolwiek z tłumaczy ( włączając w to mnie ) dał komukolwiek pozwolenie na sprzedaż swojego tłumaczenia. Zrobiłem je dla każdego, zupełnie za darmo, nie żądając za to ani złotówki. Szkoda słów.
Obrazek
zloty742
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2006, 15:52

Post autor: zloty742 »

Przepraszam za słownictwo jakie użyłem w ankiecie i poscie, ale jak zobaczyłem to co ten koński zwis zrobił to mnie aż ciarki przeszły. Mam nadzieje, że dzieci które mogły to przeczytać nie zgorszyły sie za mocno. :)

A tak wogóle to zajefajne spolszczenie zrobiłeś spolszczenie Browar. Ogromny RESPECT dla ciebie.
Awatar użytkownika
Devil_Pixi
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwietnia 2006, 22:38

Post autor: Devil_Pixi »

To nie jedyny taki przypadek. :x Juz pare razy natknełem sie na eBay'u i Allegro na cos takiego :x , kiedy to taki delikfent próbował sprzedac "ORYGINALNE" spolszczenia do takich gier jak FF 9 czy FF VII :x
ODPOWIEDZ