Grand Turismo 4

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Dominik17g
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 31 sierpnia 2006, 20:17

Grand Turismo 4

Post autor: Dominik17g »

Witam ! mam pewien problem z Grand Turismo 4 poniewaz wszystko jest niby ok ! gre uruchamiam przez tego emulatora ...uruchamia sie konfiguracja wszystko spox tylko ze gdy dojde do wyboru Karty pamieci to nie wiem czemu nacisam x na slot 1 i pytam nie czy sformatowac to YEs ... i co dalej nie moge uruchomic gry ???? przeciez do komputera nie podepne Karty Pamieci ??wiec jak to uruchomic ! Gre odpalam z dysku przez ten nasz emulator PCSX2 ! prosze pomozcie mi ...
Mrider19
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 01 września 2006, 00:00

Post autor: Mrider19 »

Mam ten sam problem o czym napisalem post wyzej...Tez wszystko niby ok a jak chce odpalic gre to pisze no data.. tez czekam na pomoc
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dominik17g pisze:Witam ! mam pewien problem z Grand Turismo 4 poniewaz wszystko jest niby ok !
Po pierwsze masz oryginalne GT4? kopie bezpieczeństwa i inne pirackie wersje tej gry nie pracują z PCSX2.
Dominik17g pisze:gre uruchamiam przez tego emulatora ...uruchamia sie konfiguracja wszystko spox tylko ze gdy dojde do wyboru Karty pamieci to nie wiem czemu nacisam x na slot 1.
1. Jesli ta gra rozpoczyna się od takich latających kwadracików i prostopadłościanów, a potem masz menu z wyborem Browser / Settings to powiem Ci że to nie jest żadna gra a BIOS konsoli
Dominik17g pisze:gdy dojde do wyboru Karty pamieci to nie wiem czemu nacisam x na slot 1 i pytam nie czy sformatowac to YEs
Tak, sformatować.
Dominik17g pisze:przeciez do komputera nie podepne Karty Pamieci ?
Ale save'y mozna zapisywac do pliku i nic nie stoi na przeszkodzie żeby memorka była obsługiwana `virtualnie` właśnie przez taki plik do którego zapisujesz. Co więcej tak jest to właśnie zrobione.
Dominik17g pisze:Gre odpalam z dysku przez ten nasz emulator PCSX2 !
Gry nie odpalisz z dysku - musisz mieć oryginał w napędzie.
2BII!2B
ODPOWIEDZ