Demo NFS Carbon

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
goralsim
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 03 września 2006, 23:22

Demo NFS Carbon

Post autor: goralsim »

Wtam!!
Sciągnęłem sobie demo NFS Carbon na PS2. Wszytko mam skonfigurowane i gra włącza sie ale gdy pojawia sie logo EA wtedy sie zacina i dalej nie idzie co zrobić?? athlon 64 3200 Galaxy GF 7600GS Zalman Goodram 1024 DDR2

Czy uruchomił ktoś tą gre.Ewntulanie jak odpaić ją aby daklej poszła??
Mam obraz na dysku
Mrider19
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 01 września 2006, 00:00

Post autor: Mrider19 »

Masz ten sam problem co ja z winning eleven 10.. logo odpala a jak ma wejsc do gry do menu to emulator staje.. I pisze 'can`t find i jakaies tam badziewie..wejdz .http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... =pcsx2_svp. U mnie nie pomoglo bo programik ps2dis nie znalazl tego co trzeba ale moze w przypadku nfs zadziala.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

goralsim pisze:Sciągnęłem sobie demo NFS Carbon na PS2.
Może Cię zdziwie, ale wersje demo gier na konsole Sony są prawnie chronione, więc nie chwal się tym że kradniesz.

Co do samej gry, to tak jak Ci radzono, spróbuj skip-video patch`a, choć osobiście wątpie by coś to dało (no, może menu) bo w chwili gdy sporo kilkuletnich gier cierpi z powodu kompatybilności Ty chcesz uruchomić grę, której jeszcze nie ma. Cóż, życzę szczęścia.
2BII!2B
goralsim
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 03 września 2006, 23:22

Post autor: goralsim »

Działa skip video patch ale troche zmodyfikowany na pewnej stronie jest jak to zrobić
ODPOWIEDZ