Pomocy!! Niechodzi mi Yo Gi Oh

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Jury0

Pomocy!! Niechodzi mi Yo Gi Oh

Post autor: Jury0 »

Co mam robić wcześniej napisałem o swoim problemie w innym temacie i dostałem parę odpowiedzi ale jestem nowy w temacie i nie wiem o co chodziło w tych odpowiedziach :) :!:
Co to jest Aspi i skąd to wziąść :?: :?: :?
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

To pytanie było już zadane, więc odsyłam do http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=237
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
jury0

Post autor: jury0 »

spróbuję ale inne gry chodzą:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Głowy nie dam sobie uciąć, ale mnie to wygląda na problem z kompatybilnością emu - już sam tytuł wskazuje, że jest to gra "oryginalna" i z pewnością mało znana [osobiście pierszy raz się z nią zetknołem]. Z tegoż powodu z jej obsługą może być różnie... Ja bym popróbował z różnymi plugsami (PeopS Software / ePSXe SPU Core / PeopS CDR), BIOSami (SCPH7502 / 1001) i emulatorami (VGS / EmuRayden / PSXeven)... może coś z tego wyjdzie.

Z drugiej strony - pozostaje odwieczna kwestia źródła > Jaką masz wersję:
a) pełną na CD
b) czy ściągniętą z internetu :?:
Nie będę się rozwodził po raz kolejny - inni z pewnością Ci to wytłumaczą... :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sprawdź na www.ngemu.com w dziale Compatibility lists
(czyli http://www.ngemu.com/compat.php :)) czy podana przez Ciebie gra jest w ogóle kompatybilna z ePSXe.
BTW. Mogłbyś opisać tego szpila ? Bo pierwszy raz w życiu o tym słyszę...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Niestety na chwilę obecną Lista Kompatybilności NGEmu jest w przebudowie, i ten dział jest bardziej rozwinięty na PSePSXe... więc jak na razie ta rada nie jest zbyt pomocna :( ... Sorry BzyRes
2BII!2B
jury0

Post autor: jury0 »

dzięki za rady popróbuje. Wielu z was ni kojarzy gry i się nie dziwie ja o niej nic niewiem tylko tyle że powstzła prawdopodobnie na podstawie anime Yo Gi Oh!!. W tym anime toczono pojedynki karciane (grali w karty) na specjalnnych arenach , karty też nie były normalne to coś jak karty z serii Magick The Gathering, a na dodatek położone na stone wywoływały jakś efekt truwymiarowy na arenie np położono karte stwora pojawiał sie stwór itp. itd. Chyba jeszcze nawet te anime leci na RTL2 coś koło 15 ale nie jestempewien, w sumie fajna gierka mogła by być :)
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Generalnie anime znam.Postaram się wykombinować tą gierkę i napiszę jak tio u mnie wygląda
Obrazek
ODPOWIEDZ