Wymagania sprzętowe

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Kemonar
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 września 2006, 13:20

Wymagania sprzętowe

Post autor: Kemonar »

Uwaga jestem nowy:
Rok temu wszedłem na jakieś forum PS2 i zapytałem się czy istnieje coś takiego jak emulator na PS2, oni na to że tak, powiedziałem im jaką mam maszynkę, a oni na to że nie mam szans na pogranie bo mam za słabego kompa dokupiłem ostatnio procka i ram i ciekaw jestem czy dam rade obecnie pograć na emulatorze PS2.
Dane techniczne podawałem przy rejestracji ale jeszcze nie wiem gdzie są :oops: :shock: :oops:
(Dane są niepełne bo jestem Nobem)
Proszę o odpowiedz osoby która ma o tym pojęcie a nie że jej się wydaje.
Awatar użytkownika
chinek
User
User
Posty: 41
Rejestracja: 27 kwietnia 2004, 15:25

Post autor: chinek »

Rok temu wszedłem na jakieś forum PS2 i zapytałem się czy istnieje coś takiego jak emulator na PS2, oni na to że tak, powiedziałem im jaką mam maszynkę, a oni na to że nie mam szans na pogranie bo mam za słabego kompa
I mieli, maja i jak narazie beda miec racje. Jesli granie w gry osiagajace 1-20 fps (w zaleznosci od gry, duza wiekszosc ma ponizej 15) nie jest dla Ciebie przeszkoda to mozesz sobie "pograc" (a raczej poogladac slajdy :lol: ). Minie jakis czas to moze uda Ci sie zemulowac PS2 na Twoim sprzecie. Pozostaje tylko czekac. Jak emulatorek PCSX2 bedzie w wersji 1.0..... to bedziemy sie zastanawiac czy pojdzie czy nie pojdzie (szybkosc emulacji 100%)
....dokupiłem ostatnio procka i ram i ciekaw jestem czy dam rade....
Ile wydales pieniedzy na te bajerki :?: nie pomyslales o tym , ze za te pieniadze moglbys kupic PS2 i nie mialbys zadnych problemow
Dane techniczne podawałem przy rejestracji ale jeszcze nie wiem gdzie są
Twoje dane techniczne sa TU

BTW: Czemu nie przegladles forum :?: Np. Pre-kompatybilność PCSX2 albo nie poogladales screenow po przejzeniu tych dwoch postow nie zadalbys swoich pytan
Wg. mnie post jest do usuniecia, kolejny post nic nie mowiacy.
Sprzet: P4 3GHz, 512 RAM, GF4ti
Notebook: Fujitsu-Siemens E8420 (9300M GS)
Kemonar
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 września 2006, 13:20

Post autor: Kemonar »

Dzięki za rok się odezwę.
p1t
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 22 stycznia 2005, 14:49

Post autor: p1t »

Mam pytanie, a nie chciałem zakładać nowego topica, mianowicie:
Jakie są minimalne wymagania PCSX2? Przy próbie uruchomieniu pojawia się error: http://img411.imageshack.us/img411/1660/31162225vq5.jpg . Zastanawiam się czy to przez słaby sprzęt ( Duron 800, 3*128 RAM...).
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Na takim sprzecie możesz zapomniec o emulacji gier z PS2.
Obrazek
Awatar użytkownika
matthouse
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 16 sierpnia 2006, 10:46

Post autor: matthouse »

mam podobne pytanie lecz mam lepszy sprzet ( athlon 2,6 ghz , 1 gb ram , geForce 6600gt ) czy mozliwe by bylo POGRAC w jakis tytul ?
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Pamieć i karta całkiem niezłe procek też nawet ale najlepiej mieć 2 lub 4 rdzeniowca.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

mam podobne pytanie lecz mam lepszy sprzet ( athlon 2,6 ghz , 1 gb ram , geForce 6600gt ) czy mozliwe by bylo POGRAC w jakis tytul ?
Beats of Rage spokojnie poleci z pełną prędkością :) ma malutkie wymagania + natywnie pracuje z prędkością 30 klatek/sec.
2BII!2B
ODPOWIEDZ