PCSX2 -0.9.1 - swiezy uzytkownik- help!

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
darkheart
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 10 września 2006, 11:02

PCSX2 -0.9.1 - swiezy uzytkownik- help!

Post autor: darkheart »

Właśnie co pierwszy raz odpaliłem emulator playstation 2. Ściągnełem Tekkena 4 - ( iso 2,6 GB). Jak biore na uruchom CD i wskazuje obraz gry to wyskakuje okienko czarne okienko z grą i nic sie nie dzieje i pokazuje około 120 fps. W okienku z programem cos takiego pisze "patches not found can't apply patches crc=833fe0a4" i w środku tego okienka wypisuje miedzy innymi
"nie znaleziono łatki dla tej gry, nie można zaaplikować żadnych łatek"
patchnumber: 0
cd read...
DVD read...
a na końcu MFIFO VIF1 not ready!
MFIFO VIF1 not ready!
Nie wiem o co chodzi, mam łatki wszystkie wgrane do katalogu patches i jest tam tez łatka do tekkena4 - nie wiem czemu gra sie nie chce uruchomic i wypisuje ze nie znalazł łatki) ??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

darkheart pisze:Ściągnełem Tekkena 4 - ( iso 2,6 GB)
Nie ma się czym chwalić. Ostrzeżenie.
darkheart pisze:W okienku z programem cos takiego pisze "patches not found can't apply patches crc=833fe0a4"
No nie ma łatki, więc wartoby taka utworzyć.
darkheart pisze:Nie wiem o co chodzi, mam łatki wszystkie wgrane do katalogu patches i jest tam tez łatka do tekkena4 - nie wiem czemu gra sie nie chce uruchomic i wypisuje ze nie znalazł łatki) ??
Bo moze łatka do tekken4 jest, ale akurat nie do Twojej wersji - np. wiele gier z europy wymagają innych łatek anizeli te z japoni czy stanów, różnia się też sn i crc.
darkheart pisze:Jak biore na uruchom CD i wskazuje obraz gry to wyskakuje okienko czarne okienko z grą i nic sie nie dzieje i pokazuje około 120 fps.
Nie kazdy tekken 4 jest grywalny - np. wersja Jap. NTSC nie jest.
2BII!2B
ODPOWIEDZ