Video .... co mam robic ???

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Mr.Eko
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 12 września 2006, 09:43

Video .... co mam robic ???

Post autor: Mr.Eko »

Na wstepie chcialbym sie serdecznie przywitac z czlonkami forum i moderatorami mam nastepojacy problem z epsx ....
nie moge skonfigurowac video ... nie moge niczego wybrac z listy video czy cos trzeba tam wpisac czy co?? kompletnie nie wiem co robic prosze pomocy ... wydaje mi sie ze powinna byc tam jakas lista sterownikow czy cos w tym stylu niestety u mnie nie mam nic :? prosze o pomoc bo gt 2 czeka :P pozdrowienia Mr.Eko .... dodam ze wciskam przycisk configurate a tu nic !!! nie wyskakuje rzadne okno poprostu nic :(
anatinus
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 11 września 2006, 15:22

Post autor: anatinus »

Proponuje zacząć od ściągnięcia pluginów do grafiki a później ich konfiguracji. Ale z tego co wiem te epsx jest wyposażony w podstawowe pluginy?Może masz jakąś mocno oczyszczoną wersję ;).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Witam,
Sprawa jest dość prosta - jesli nie korzystasz z ePSXe InPCP to wtyczek nie będzie gdyż tylko w wymienionej aplikacji są one domyślnie dołączone do emulatora. Tak wiec jeśli ściągnąłeś archiwum zawierające sam emulator musisz także pobrać pluginy dla wideo, dxwięku i obsługi napędu CD i rozpakować pliki dll od odpowiedniego katalogu. Więcej na ten temat znajdziesz w FAQ >
http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=FAQ#pyt1
2BII!2B
ODPOWIEDZ