Problem z Bloody Roar 2.

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
gooren

Problem z Bloody Roar 2.

Post autor: gooren »

Otóż mam problem z powyższą grą która zawiesza się jak próbuje odczytać filmik. Mam plik ISO i nie jest to żaden rip tylko kopia orginału zajmuje 600MB. Nie wiem co mam robić:?: :(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

U mnie jest to samo :( Zarówno na:
- wszystkich emulatorach
- jak i na samej konsoli
... nic nie da się zrobić ... :(
2BII!2B
Kafel

Post autor: Kafel »

Przyłącze się do pytania gooren'a, czy to oznacza że jeśli będe miał Bloody Roar 2 to nieważne jaki emulator to i tak nie odpali tej gry, pytam bo jestem w stanie kupić gierke i to może mnie osztrzec przed jej zakupem. Czy wszystkie Bloody Roar 2 nie będą działać na ePSXe?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie całkiem... BR2 można bez problemu odpalić na większości emulatorów, co więcej bez kłopotów można dojść każdą z postaci do finalnego bossa... Jednakże po jego pokonaniu, w momencie gdy wyswietlane ma być outro gra po prostu się zawiesza. To samo dzieje się gdy chcemy odtworzyć wstawki filmowe przez sekcję "Options" [w samej grze]. Najdziwniejszy w tej sytuacji jest fakt, że wstawki nie zostały wycięte czy też obcięte - jak najbardziej są w katalogu MOV i zazjmują po kilkadziesiąt dobrych MB...
Zaś próby otwarcia wstawek w PSMPlay kończą się podobnie - wyskakuje błąd "This file format is unsuported (Code: 0000000)" i po zabawie.
Można więc dojść do konkluzji, że pliki zostały w jakiś sposób uszkodzone co zatrzymuje emulację w momencie gdy chcemy wyświetlić / obejrzeć jedną z nich...
Identyczną sytuację mamy na konsoli - nie idzie obejrzeć wstawek...

Tak czy owak pytanie pozostało bez odpowiedzi: "Czy wszystkie Bloody Roar 2 nie będą działać na ePSXe?" > Wszystkie BR2 będą działać na konsoli / ePSXe / innych emu jednakże czy wstawki filmowe będzie się dało odtworzyć zależy jedynie od Twojego szczęścia - jesli trafisz na wersję, którą posiada gooren czy też ja to przykro mi, ale gra gra będzie się zacinać.
2BII!2B
Gość

Post autor: Gość »

winter_mute pisze:jesli trafisz na wersję, którą posiada gooren czy też ja to przykro mi, ale gra gra będzie się zacinać.
Dzięki winter_mute
ODPOWIEDZ