Gra na dwoch na jednej konsoli??

Ogólne dyskusje na temat gier.
umbro
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 26 października 2006, 12:16

Gra na dwoch na jednej konsoli??

Post autor: umbro »

Witam

Szukam dobrej gry na dwoch graczy na jednej konsoli. Jak narazie to znam tylko tekken'a i sportowe gierki. Moze ktos by mi podpowiedzial w co sie dobrze gra we dwoch?? Please, ja sie nie bardzo orietuje w rynku gier na PS2.

Dzieki i pozdrawiam wszystkich
---
UMBRO :-)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jeśli chodzi o gry na PS2 to niezły multi posiadają:
- w zasadzie wszyskie mordoklepki. Polecam Virtua Fighter 4, Tekk5 i TTT, SoulCalibur 3 i Fight Night Round 3. Jeśli HH i tp. to Twoje klimaty to może spodobać CI się również DefJam.
- większość wyścigów. Polecam Gran Turismo 4 jeśli lubisz symulacje, Burnout 4 jesli jesteś fanem szybkiej arcadowej jazdy i pełnego emocji efekciarstwa, bądź nowego Toca Race Driver jesli cenisz sobie realizm.
- świetny multiplayer ma Lego StarWars (nie wiem jak nowa wersja, ale stara wymiatała pod tym względem). Bardzo ładna i przyjemna zręcznościowa przygodowówka, tudzież platformer 3D z dużym poczuciem humoru.
- jesli zaś lubisz sieczke dziesiątek przeciwników to polecam slasher z elementami strategicznymi pt. Dynasty Wariors - w singlu trzeba czasami pomyśleć, ale multi to czysta i bardzo grywalna rzeź w kilku ciekawych trybach.
- jesli zaś kręci CIę oldschool to polecam Bomberman hardball - oprócz standardowego (czasami udziwnionego na maxa) trybu znanego z gry DynaBlaster jest też kilka dodatkowych gierek (tenis, baseball).
- jak masz dziewczynę i/lub lubisz gry logiczne to wspaniałą pozycją jest Super Boost a Moove... kulki to jest to co kobiety lubia najbardziej :]
- na koniec kilka pozycji sportowych NBA Street vol 2/3 (3ka ładnejsza, acz 2 część ma imo lepsze sterowanie) i SSX - obydwie gierki sa miła odskocznia od symulacji w stylu ESPN NBA, czy WE/PES, bardzo dynamiczne i świetne na szybkie partyjki w multi.

Tyle ode mnie.
2BII!2B
ODPOWIEDZ