o co chodzi ?

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
tofik
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 26 października 2006, 23:26

o co chodzi ?

Post autor: tofik »

kurcze poustawialem wszystko wedlug instrukcji do pcsx2t i zamiast uruchamiac sie gra, to mam tylko dwie opcjee do wyboru

Browser
System Configuration

nie moge przejsc dalej :(

o co chodzi ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

o co chodzi ?
Chodzi o to, że albo masz problemy z czytaniem, albo nie czytałeś naszego opisu, do którego Cię teraz odsyłam
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... s&id=pcsx2
oraz polecę zwrócić szczególną uwagę na paragrafy poświęcone:
- doborowi i konfiguracji wtyczek CDVD
- sposobom uruchamiania gier
2BII!2B
wiewcio
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 03 listopada 2006, 21:09

Post autor: wiewcio »

Jestem nowy i witam wszystkich. Ja tak samo nie moge uruchomic gier, a szcegónie soul calibur 3 (oryginalne) i fifa street 2 (oryginane) oraz demo ps2 z demem ssx'a on tour tez oryginalne. Jak daje uruchom cd to pojawia sie glowne menu czyi browser i system configuration. jak daje browser to mi wykrywa tylko memorki. Co robic? Pomozcie prosze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jestem nowy i witam wszystkich.
Co prawda pisze tylko w swoim imieniu, ale również witam :]
a tak samo nie moge uruchomic gier, a szcegónie soul calibur 3 (oryginalne) i fifa street 2 (oryginane) oraz demo ps2 z demem ssx'a on tour tez oryginalne.
Pierwszy tytuł niekompatybilny. Drugiego nie mam, ale obiło mi się o uszy (zresztą na tym forum) że w chwili obecnej też go nie odpalisz. Co do płyt z demkami to różnie to bywa - raz się uruchomi a raz nie. Dla przykładu udało mi się uruchomić kilka płyt z "Sony Play", aczkolwiek płyta z demówkami, która była w pudełku z konsolą już nie ruszyła. Jeśli zaś chodzi o płytki dołączone do czasopism to niestety nie wiem, jako że takowych nie posiadam.
Jak daje uruchom cd to pojawia sie glowne menu czyi browser i system configuration. jak daje browser to mi wykrywa tylko memorki. Co robic?
To samo co wyżej [ehhh, zaczyna mnie to irytować, trzeba będzie dodać info do faq] czyli:
- dobrać odpowiednią wtyczkę cdvd (Linuzappz ISO CDVD dla obrazów uruchamianych z dysku twardego lub EFP polling CDVD / P.E.Op.S. CDVD Driver przy korzystaniu z napędu)
- uruchamiać gry we właściwy sposób czyli opcją {File > RunCD} / {Plik > Uruchom CD} a nie przez polecenie Uruchom > Uruchom.
2BII!2B
ODPOWIEDZ