nie moge skonfigurowac emulatora!!cos z biosem!!pomocy!!!!!!

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation innych niż ePSXe, czyli.: VGS, PSXeven, AdriPSX itd.
elzabek
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 lipca 2005, 09:13

nie moge skonfigurowac emulatora!!cos z biosem!!pomocy!!!!!!

Post autor: elzabek »

witam!!!nie moge skonfigurowac emulatora!!!juz w drugim kroku wyskakuje jakis bład!!pisze cos o biosie!!szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi!!moze wy mi pomozecie !!pozdrawiam
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Boze!! Boze!! Chyba wiem!! Jak Ci pomoc!! Zerkniesz do FAQ!! I stamtad sie dowiesz!! Czego Ci potrzeba!! A potrzeba Ci BIOSu!! SCPH1001, badz SCPH7502, ktore mozna z latwoscia znalezc na guglach!! I jak juz znajdziesz, ojej!! To skopiuj plik z BIOSem do katalogu bios!! Tam w folderze z rozpakowanym ePSXe!! I zatrybi!! Mowie Ci!!
matlix
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2005, 20:34

Post autor: matlix »

:D (sor for spam)

[mod="przez wintermute"] Don't be sorry, just don't spam anymore. First warning. :P [/mod]
no =]
marcincj
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 03 listopada 2006, 20:52

Post autor: marcincj »

witam titam jak można skonfigurować epsxe na taki sprzęt: AMDsempron(tm)2200+ procesor 1,50 GHz 256MB RAM karta graficzna radeon 9200 a karta dźwiękowa niewiem jak można sprawdzić jaka jest karta dżwiękowa wiem że to nie zgodne z regulaminem ale tylko tak sie pytam i dzieki :D aha zmieniam ten post bo zapomniałem napisać że chciałem uruchomić gre rapid racer albo bugs bunny lost in time
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

jak można skonfigurować epsxe na taki sprzęt: AMDsempron(tm)2200+ procesor 1,50 GHz 256MB RAM karta graficzna radeon 9200
Trochę mało RAMu, plus karta graficzna średnich lotów, przez co użycie Petes OpenGL2 IMO mija się z celem. Polecam nastepujące wtyczki:
* wideo: Pete`s OpenGL
* dźwięk: Eternal SPU
* cd-rom: peops cd / Xeven CD lub granie z dysku
ustawienia są w dziale Artykuły sekcji PlayStation.
chciałem uruchomić gre rapid racer albo bugs bunny lost in time
Nie wiem jak z ta drugą bo `kuułika` po prostu nie mam, ale RapidRacer pracuje bezproblemowo.
2BII!2B
ODPOWIEDZ