Suikoden

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Camus
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 12 listopada 2006, 11:50
Kontakt:

Suikoden

Post autor: Camus »

Mam problem... mam Suikodena III i IV i nie weim jak go odpalic..bo wkladam do czytnika dvd plytke odpalam emulator i nei wiem... nie ma zadnego run czy cos... prosze o pomoc.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie wiem jak z innymi częściami bo po prostu ich nie posiadam, ale IV-czke można było uruchomić pod PCSX2 v0.8. Pod 0.9 były spore problemy tj. przekłamania w grafice całkowicie uniemożliwiały grę.

Tyle ode mnie na ten temat.
2BII!2B
Zjadacz
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 16:22

Post autor: Zjadacz »

Witam
Oczarowany dwoma pierwszymi Suikodenami, które ogarnąłem w dwa tygodnie, zacząłem szukać kolejnych. Pierwsza znalazła się piątka, niestety mimo 70% (42fps) szybkości strasznie muli, a obraz miga i ma wady, np. kolorowe linie wzdłuż ekranu czy półprzezroczyste okna dialogowe. Czy na moim sprzęcie jest jakakolwiek szansa na przynajmniej 90%? Oczywiście zwisa mi dobra grafika (byle bez przekłamań), dźwięku może nie być wcale, byle grało się płynnie. A jeśli nie, to czy jest szansa, że wcześniejsze dwa Suikodeny będą śmigać szybciej? Mój sprzęt to Core2duo 1,6, 2gb RAMu, GeForce 8800GTS. Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź :)

Edit: Ostatnio mi kolega powyżej pomógł, może teraz też się skusi? :P
ODPOWIEDZ